RSS

Депутат Хомутинніка зареєстрував законопроект для повернення «Укрнафти» Коломойському

марта 24, 2015

Kolomoyskiy10

 

Народний депутат від групи «Відродження» Віталій Барвіненко зареєстрував проект постанови про скасування ухваленого законопроекту про внесення змін до закону «Про акціонерні товариства» (щодо виплати дивідендів акціонерним товариством).

Відповідна інформація розміщена на сайті парламенту, повідомляє sprotiv.org.

Як відомо, 19 березня 2015 року Верховна Рада ухвалила зміни до закону про акціонерні товариства — знизила кворум для проведення загальних зборів акціонерів для всіх акціонерних товариств незалежно від їх виду власності до 50% + 1 акція в 2015 році.

Таким чином, парламент зробив крок до позбавлення бізнесмена Ігоря Коломойського контролю над державною «Укрнафтою». Аби документ набрав сили, його мають затвердити голова Верховної Ради та президент України.

Держава володіє 50 + 1% акцій ПАТ «Укрнафта», проте регулярно зазнає проблем із проведенням зборів акціонерів цієї компанії (структури групи «Приват» Ігоря Коломойського, що контролюють 42%, найчастіше ігнорують зібрання).

Відповідно, ухвалення рішень про розподіл чистого прибутку і виплату дивідендів, зміну менеджменту компанії було ускладнене.

Cпівголовою депутатської групи «Відродження» є Віталій Хомутиннік.

Екс-регіонал Хомутиннік разом із Ігорем Коломойським був присутній під офісом компанії «Укртранснафта» у четвер ввечері.

1 960 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям