RSS

У Києві кандидати-чиновники відкрито зловживають своїм службовим становищем, — ОПОРА

октября 9, 2015

Reznikov-Oleksyi2-500x427

Помічники нинішнього посадовця Олексія Резнікова використовують базу розсилання КМДА й КМР в корисливих цілях.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

Так, на поштові скриньки жителів Оболонського району столиці, що підписані на розсилання новин від прес-служби Київської міської ради та КМДА, надходять листи під назвою «Олексій Резніков йде на вибори».

Зазначимо, що Олексій Резніков є діючим заступником міського голови — секретарем Київської міської ради. У листі міститься інформація про те, що “Олексій Юрійович зареєстрований кандидатом у депутати Київради на місцевих виборах 25 жовтня та балатуватиметься до Київради по 61 багатомандатному округу в м. Києві від партії “Блок Петра Порошенка «Солідарність». Також зазначено адреси 61 округу.

Reznikov-Oleksyi1

Мешканка Оболоні сповістила адресанта, що таким чином Резніков зловживає своїм службовим становищем. У відповідь надійшов розгорнутий коментар з вибаченням та поясненнями: «Доброе утро. Приносим извинение, если мы сбили вас с панталыку сообщением про баллотирование Резникова. Это был не спам и самое главное, сообщение никоим образом не было связано с вашим проживанием на Оболони. Рассылка была сделана тем, кто регулярно получает рассылку от пресс-службы КМР и интересуется деятельностью Резникова. Это было сделано, поскольку считали, что скрывать данный факт было бы некорректно. С другой стороны, делать это пресс-служба КМР не могла, поскольку это могло быть расценено как использование админресурса. Еще раз приносим извинение за неудобство. Наши намерения были максимально прозрачные. Спешим заверить, что базы не покупаем, не используем, подкупом не занимаемся и трепетно относимся к чистоте избирательной компании. С уважением, Андрей Мирошниченко от имени команды волонтеров в поддержку Резникова. P.S спасибо за бдительность».

Проте дискусія на цьому не завершилась. Мірошниченко зазначив, що у таких діях він не вбачає порушення законодавства, адже «журналісти та активісти повинні знати про висування Олексія Юрійовича, аби проконтролювати хід його передвиборчої кампанії».

Прес-служба Київської міської ради не надала жодних коментарів з цього приводу.

756 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям