RSS

Нелюстрований речник #АТО Андрій Лисенко був прес-секратерем Януковича. Розслідування. Документи. 4 фото

января 10, 2016

Lisenko-Andryi2-500x477

 

Майже щодня, читаючи про останні події, натикаюся на посилання на прес-службу адміністрації президента, спікером якої є Андрій Лисенко. Кожен українець міг чути цього нібито простодушного та відкритого чоловіка з проникливим поглядом, переглядаючи новини.

Сьогодні, гортаючи записи в соцмережі знайшла цікаву інформацію: «С 26 декабря 2013 года Лысенко писал речи Януковичу про то, как надо клеймить протестующих» зі сканом відповідного документа. Перша думка «Пфф, та ладно», але через деякий час вирішила пошукати інформацію про цю відтепер цікаву особу.

Народився Андрій Миколайович 4 листопада 1968 року в місті Донецьк. Закінчив Львівське вище військове училище та Київський військовий гуманітарний інститут.

З листопада 1986 по грудень 2007 служив в армії. У 2004 році — офіцер прес-центру 6-ї окремої механізованої бригади ЗСУ в Ель-Куті. Січень 2008 — квітень 2010 — помічник-консультант апарату ВРУ.

Квітень 2010 — травень 2012 — спеціальний кореспондент, політичний оглядач Дирекції телерадіопрограм Управління справами ВРУ (президенство Януковича).

Травень 2012 — січень 2014 — головний консультант, заступник керівника Головного управління прес-служби та комунікацій — керівник управління прес-служби адміністрації президента України.

Lisenko-Andryi3

 

Прошу звернути увагу, що це ще період президентства Януковича.

26 вересня розпорядженням Кабінету Міністрів України на чолі з Миколою Азаровим Лисенку Андрію було присвоєно п’ятий ранг державного службовця.

Lisenko-Andryi4

 

Вже після позачергових президентських виборів, з літа 2014 року, щоденно виступає з прес-брифінгами з повідомленнями про актуальну інформації про події в зоні проведення АТО. Є найбільш авторитетним і одним з двох державних інформаційних джерел про війну на Донбасі. Речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України (червень — листопад 2014 р.)

Речник АТО в період з листопада 2014 по березень 2015. Речник адміністрації президента України з питань АТО з березня 2015 р.

Lisenko-Andryi1-500x333

 

Все вище описане, крім деяких знахідок, можна віднайти у Вікіпедії, але все ж з’являються деякі питання.

Чому людина, яка була керівником управління прес-служби АП за часів Януковича, сьогодні займає посаду речника АП з питань АТО?

Як може бути на такій важливій посаді особа, якій Азаров присвоїв п’ятий ранг держслужбовця?

Чи має моральне право людина, що раніше фактично прославляла діяльність проросійсько налаштованого «лєгітімного», говорити про втрати українців на війні проти російської окупації?

Та й чи є інформація від Андрія Лисенка правдивою?..

 

 

Natasha Volyk, Національне бюро розслідувань України

2 651 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям