RSS

Голова фракції БПП Луценко заявив, що послу ЕС Томбінському треба менше бухати з Шабуніним. 3 фото

марта 3, 2016

Tombinsky-Yan1-500x333

 

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко написав у Facebook, що голова президентської фракції у парламенті Юрій Луценко вкрай недипломатично висловився щодо посла ЄС в Україні Яна Томбінського.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Дискусія розпосалася на сторінці екс-депутата ВР причетного до педофільного скандалу, а нині політолога, близького до адміністрації президента Віктора Уколова.

Порошенківський політтехнолог виклав свою маніпуляційну точку зору на ймовірне відкладання надання Україні безвізового режиму з ЄС:

ukolov-lucenko-tombinskyi1

Допис прокоментував нардеп від БПП Сергій Лещенко, який заявив, що написене Уколовим — цинічна брехня. Більше того, Лещенко звинуватив голову своєї фракції Юрія Луценка у тому, що той нібито заявив, що “Томбінському (посол ЄС в Україні) варто менше бухати з Шабініним (експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ).

До розмови приєднався ще один нардеп від БПП Вадим Денисенко, який заявив, що Ян Томбінський розкритикував закон «Про запобігання корупції» ще до того, як з’явилася його остаточна редакція.

ukolov-lucenko-tombinskyi2-500x419

 

Відзначимо, нещодавно у Facebook народний депутат від БПП Олександр Грановський та депутат Київради від цієї ж політичної сили сперечалися, коли членів партії президента почнуть убивати розлючені громадяни.

Нагадаємо, Єврокомісія подасть Раді ЄС законодавчу ініціативу щодо скасування віз для Грузії вже цього тижня, подача такої ініціативи щодо України відкладається.

При цьому, в грудні Єврокомісія заявила, що Україна і Грузія виконали необхідні для безвізового режиму вимоги. Передбачалося, що країни отримають візову лібералізацію разом.

Однак, виконання Україною низки додаткових умов ЄС опинилося під загрозою зриву.

У зв’язку з цим Грузія домагалася, щоб ситуація з Україною не мала впливу на надання країні безвізового режиму.

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський наголошував, що закон про електронне декларування доходів потрібно привести у відповідність до міжнародних стандартів, а Національне агентство із запобігання корупції повинно запрацювати у першому кварталі 2016 року.

Відзначимо, що Ян Томбінський неодноразово відвідував Юрія Луценка в ув’язненні.

1 864 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям