RSS

Скандальний «доктор Пі» — шахрай Андрій Слюсарчук вийшов на волю за законом Савченко

июня 26, 2016

Slusarchuk-Andryi1

 

Супершахрая Слюсарчука випустили із в’язниці за законом Савченко, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Суд відпустив з-під варти засудженого до восьми років в’язниці за шахрайство Андрія Слюсарчука, відомого також як «доктор Пі».

«Суд змінив запобіжний захід на особисте зобов’язання», — заявив адвокат підсудного Ярослав Зейкан.

За словами адвоката, Слюсарчук вже провів під вартою строк більший, ніж передбачено за вчинення інкримінованих йому злочинів.

При цьому, судовий розгляд справи Слюсарчука в апеляційній інстанції триває.

Нагадаємо, Слюсарчука заарештували восени 2011 року. 14 лютого 2014 року Сихівський районний суд Львова засудив його до восьми років позбавлення волі, визнавши його винуватим за ч.1 ст.119 (убивство з необережності), за ст.138 (незаконна лікарська діяльність), за ст. 358 (підробка документів, печаток і штампів) і за ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу. У квітні 2015 року апеляційний суд залишив вирок без змін.

Слюсарчука посадили завдяки розслідуванню газети «Експрес». Журналісти звинуватили «Доктора Пі» (прозваного так за фокус з відтворенням числа Пі) в серії тяжких злочинів, скоєних протягом заняття лікарською діяльністю на підставі сфальсифікованих документів: у доведенні людей до смерті, постановці хибних діагнозів з метою вимагання грошей, торгівлі російськими медичними препаратами за багаторазово завищеними цінами, контрабанді заборонених психотропних препаратів.

24 грудня 2015 року набув чинності так званий «закон Савченко», згідно з яким кожен день попереднього ув’язнення повинен бути зарахований як два дні основного покарання. За цим законом, Слюсарчуку скоротили термін. «Доктору Пі» залишилося відбути ще 1,5 року, але він при цьому отримав право на умовно-дострокове звільнення.

Зазначимо, що, згідно з поправкою Савченко у ч. 5 ст. 72 Кримінального кодексу, термін попереднього ув’язнення обчислюється з розрахунку — один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.

564 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям