RSS

«Бригада» Кононенка-Грановського в повному складі перепризначена на керівні посади в Гепрокуратуру

июня 30, 2016

Trygubenko-banda1-500x300

 

Нардеп Чумак вважає, що у ГПУ продовжують діяти корупційні схеми на посадах. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Нові призначення в Генеральній прокуратурі доводять, що вся “бригада «Кононенка-Грановського» в повному складі перепризначена на керівні посади в Департамент із розслідування особливо важливих справ у сфері економіки.

Про це позафракційний народний депутат Віктор Чумак заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Скажу чесно, перші враження після призначень в ГПУ в мене були 50/50. Ніби і добре, що змінили Севрука, Говду, Заліска, але при цьому залишився Столярчук і повністю зберіг контроль над проведенням досудового слідства. Я утримувався від коментарів, хотів побачити реальні справи. Побачив:(
В останні дні димова завіса розсіялася, і стало зрозуміло, що „все залишилося під контролем“:(
Свіжі призначення в Генеральній прокуратурі доводять, що вся „бригада“ Кононенка-Грановського в повному складі перепризначена на керівних посадах в окремий департамент з розслідування „особливо важливих справ у сфері економіки“ — Сус, Гуцуляк, Павловський, Павлюк…
Усі ті, хто породжував і курував розслідування замовних справ проти Шабуніна, Каська, Сакварелідзе, керував обшуками в Одеській ОДА.
Який сигнал дає цим суспільству та іншим прокурорам новий Генеральний прокурор?! Правильно: виконання замовлень не просто не буде каратись, воно буде заохочуватись! Можливо, я не правий і вони такі круті профі, Юрію Луценко?» — написав Чумак.

Нагадаємо, Юрій Луценко був призначений генеральним прокурором 12 травня 2016 року. Щоб це стало можливим, Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, що дозволяють стати генпрокурором куму президента Порошенка без юридичної освіти.

Луценко вже зробив перші кадрові перестановки у відомстві — звільнив з посад заступників генпрокурора Юрія Севрука і Олега Заліско.

1 327 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям