RSS

Мозок Луценка частково контролюється Матіосом, — Лещенко. Відео

июля 18, 2016

Lucenko-genprokuror1

 

Військовий прокурор Анатолій Матіос сьогодні є надзвичайно впливовою постаттю в Генеральній прокуратурі, за Луценка він фактично став його правою рукою, скориставшись прогалинами в юридичних знаннях генпрокурора.

Про це в ефірі на телеканалі ZIK заявив народний депутат Сергій Лещенко, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Можу навіть сказати, що мозок Луценка частково контролюється Матіосом, бо перший не має фахових знань з кримінального права, а військовий прокурор цим зловживає. Фактично він впливає на Луценка, користуючись прогалинами в його знаннях», ­- висловив припущення народний депутат.

На думку Сергія Лещенка, саме Матіос домігся, що дві гучні кримінальні справи щодо злочинів, скоєних наближеними до Януковича особами, передали до військової прокуратури.

«Я нагадаю, що ця прокуратура є спеціалізованою, що має повноваження розслідувати злочини, скоєні в зоні АТО, на території військових частин, та злочини військовиків. Яке відношення мають справи Курченка та Клименка, двох соратників Януковича, фінансових аферистів, до військової прокуратури? Моє переконання – справи передали до військової прокуратури, щоб злити або вивести когось з-під удару у цих справах, або створити якісь бонуси для окремих людей. У випадку із прокурором АТО Куликом справу Курченка йому передали, щоб він потім міг казати – я розслідував цю справу, а мене НАБУ намагається покарати за незаконне збагачення», ­– сказав  Сергій Лещенко.

1 213 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям