RSS

Протягом останнього місяця кнопкодави голосували “за сусіда” понад 40 разів

июля 12, 2017

ganba-knopkodavam

 

Народні депутати не припиняють дивувати. Незважаючи на те, що громадські активісти регулярно фіксують факти використання чужих карток у сесійній залі й оприлюднюють список “кнопкодавів”, парламентарі не відмовляються від цієї ганебної практики, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За даними Громадського руху “Чесно”, протягом червня народні обранці порушили правило персонального голосування 41 раз! Таким чином, вони більш ніж удвічі перевищили свій попередній антирекорд, встановлений у березні — тоді було зафіксовано 19 випадків кнопкодавства”. Загалом, у червні “прославилися” 24 парламентарі: восьмеро — з групи «Відродження”, шестеро — з фракції “Опозиційного блоку”, п’ятеро — з “Народного фронту”, четверо — з Блоку Петра Порошенка і один — з групи “Воля народу”.

Найчастіше в червні голосувала замість колег депутатка-»фронтовичка” Ірина Єфремова з регламентного комітету. Що цікаво, саме цей комітет повинен стежити за дотриманням регламенту Верховної Ради. Водночас екс-регіонал Антон Яценко із “Відродження” залишається лідером загального рейтингу “кнопкодавів”. Руху “Чесно” вдалося ідентифікувати 16 таких випадків від початку його каденції. У червні цей народний обранець щонайменше двічі проголосував на чотирьох місцях одночасно.

152 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям