RSS

На заводі «Мотор Січ» у рашистського мільярдера-колаборанта В’ячеслава Богуслаєва проходять обшуки

июля 20, 2017

Boguslaev-Vyacheslav4-300x227 (1)

 

На підприємстві підтвердили факт проведення обшуків, проте поки не коментують інформацію, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

У Запоріжжі співробітники правоохоронних органів проводять обшуки на заводі «Мотор Січ» і в офісах «Мотор Банку», що належать народному депутату України В’ячеславу Богуслаєву.

У прес-службі управління СБУ в Запорізькій області повідомили, що слідчі дії проводять співробітники з Києва.

В’ячеслав Богуслаєв — екс-регіонал, народний депутат України кількох скликань, член парламентської фракції «Воля народу». Після оприлюднення декларації про доходи Богуслаєва розгорівся скандал, оскільки стало відомо, що він є кінцевим бенефіціаром низки російських компаній.

Загалом представник «Волі народу» В’ячеслав Богуслаєв — президент запорізького підприємства «Мотор Січ» — має найбільші грошові заощадження. Сумарний розмір його активів за курсом на 31 грудня 2016 року становить 825 млн 399 тис. 645 грн.

Богуслаєв отримав більше мільярду гривень доходу за 2016 р. Про це свідчить його декларація на сайті НАЗК. За грошовими активами нардеп-мажоритарник з Запорізької області випередив цього року минулорічного рекордсмена Ігоря Котвіцького, Віталія Хомутинніка та братів Дубневичів.

Станом на кінець 2015 року в нардепа було 328 тис. 587 акцій «Мотор Січі», проте на кінець 2016 р. — лише 21 тис. 598 акцій. Таким чином, депутат втратив більше 93% своїх акцій запорізького підприємства, яке спеціалізується на виробництві авіаційних двигунів. Більшість акцій «Мотор Січі» належать саме таким міноритарним власникам, а тому дізнатися про те, чи зберігає депутат контроль над «Мотор Січчю» і зараз, достеменно не можливо.

Свій рекордний дохід Богуслаєв офіційно отримав не від продажу цінних паперів, а як «інвестиційний дохід» від ТОВ «Фірма «Мотор-Ділер» — підриємства, яке займається посередництвом за договорами по цінних паперах або товарах. Ця фірма заснована ПАТ «Мотор Січ». Більша частина заощаджень Богуслаєва —$25,6 млн та 8,3 млн грн — розміщенні у його ж «Мотор Банку».

368 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям