RSS

Гаврилюк потрапив у Верховну Раду за підтримки екс-регіонала Присяжнюка

ноября 13, 2017

Gavriluk-Mihailo3-500x333

 

Народний депутат від “Народного фронту” Михайло Гаврилюк розповів, хто допоміг йому потрапити до Верховної Ради, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про те, що стати депутатом йому допомгли друзі, Гаврилюк розповів в інтерв’ю.

«Я якраз перебував у зоні АТО. Друзі до мене тоді приїжджали. Ми займалися гуманітарною допомогою й досі займаємося. І було, що хлопці перший раз до мене приїхали, волонтерська організація моя, вже з вантажем. І кажуть: «Слухай, Михайле, давай у депутати», – розповів він.

За словами Гаврилюка, він лише з третього разу погодився на цю пропозицію.

«В черговий раз, коли вони до мене приїхали, ми саме були в Половинках. Було перше вересня. Директор школи запросила нас і каже: «Слухайте хлопці, у нас нема ні підручників, ні зошитів». Ми зі своєю волонтерською організацією звернулися до Калинівського ринку Чернівецької області по допомогу. Люди відгукнулися і допомогли нам… І тоді друзі мені ще раз сказали, що таки треба йти в депутати. Що вони з усіма домовились», – зізнався він.

Відповідаючи на запитання журналіста, Гаврилюк підтвердив інформацію про те, що «друзями», які йому допомогли потрапити до парламенту, були Сергій Бірюков і Віктор Романюк.

Відзначимо, що Віктор Романюк – народний депутат від «Народного фронту» з міста Васильків Київської області. Він замішаний у низці скандалів, найгучніший з яких пов’язаний із держпідприємством «Індар», яке виробляє інсулін. У 2014 році співробітники підприємства звинуватили Романюка у привласненні майна компанії.

Сергій Бірюков є керівником організації “Васильківська самооборона “Відсіч”, проти якої наразі відкрита кримінальна справа. Також Бірюков був помічений у кількох корупційних скандалах, які стосуються махінацій із нерухомістю. Раніше журналісти писали про його зв’язки з васильківськими корупціонерами. Також Бірюкова називали “людиною Присяжнюка”, колишнього регіонала та одіозного екс-губернатора Київської області часів Януковича. За інформацією в керівництві партії “Народного фронту”, фінансування виборів Гаврилюка та подальше входження до складу “фронтовиків” відбувалось саме родиною Присяжнюків.

Раніше повідомлялося, що депутат Гаврилюк побив блогера Крутчака.

447 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям