RSS

Син нардепа-радикала Попова скоїв розбійний напад

ноября 27, 2017

Popov-Igor1

 

Депутат від «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігор Попов повідомив, що його син-підліток скоїв злочин.

Тому певний час політик присвятить родині, написав він у Facebook, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«У мене в сім’ї біда. Мій син 14-ти років попав у погану компанію і здійснив серйозне правопорушення. Це моя вина, що недостатньо часу приділяв вихованню, не догледів, не попередив. Я прошу вибачення у потерпілих, у суспільства, у моїх рідних, у моєї найкращої команди», – написав Попов.

«Слава Богу, всі живі. Пройде слідство, винні понесуть відповідальність без жодних виключень, нехай це стане уроком і сину, і мені», – додав він.

Попов попросив не пов’язувати його горе з політикою чи з «чиїмось інтригами».

«Якби не моя публічність, я би горював мовчки. Друзі підтримають морально, пресу прошу не смакувати якісь деталі. Я на певний час пропаду з ефірів і побуду з родиною», – зазначив депутат.

Як повідомляє «Київ оперативний», у неділю близько 20:00 на проспекті Рокосовського, 3, в магазин «Продукти» забігли двоє невідомих і під погрозою предмета, схожого на пістолет, забрали виручку у сумі 2000 гривень.

«Одного із них вдалося затримати свідомим громадянам, які в цей момент знаходились у магазині, іншому вдалося втекти», – йдеться в повідомленні.

Через 5-7 хвилин, по орієнтуванню, біля ЖК «Міністерський» патрульним поліцейським вдалося затримати іншого злодія.

«Обидва схожі на осіб, на рахунку яких вже 5 аналогічних злочинів», – йдеться у повідомленні, тоді як на фотографіях видно неповнолітніх осіб.

За даними каналу «112 Україна», до подій причетний син нардепа Богдан Попов.

Ігор Попов є заступником голови парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції. За даними джерел «Української правди», саме його в адміністрації президента хотіли поставити замість Єгора Соболєва на чолі комітету.

221 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям