RSS

Нардеп-радикал Рибалка вже 3 рік успішно ховає квартиру у Парижі від НАЗК

января 4, 2018

Ribalko-Sergyi-kvart1

 

Рибалка придбав квартиру в центрі Парижа в 2014 році за 1,4 млн євро, а пізніше переписав її на рідну тітку, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Народний депутат від «Радикальної партії» Сергій Рибалка вже 3 роки ховає незадекларовану квартиру в м. Париж від Національного агентства з питань запобігання корупції.

Вперше про незадекларовану квартиру в Парижі стало відомо у вересні 2015 року з інформації, добутої журналістами «Радіо Свобода».

Журналісти зазначили, що Рибалка придбав квартиру в центрі Парижа в 2014 році за 1,4 млн євро через фірму під назвою Vesta Estate. До червня 2015 року нардеп і його батько офіційно значилися власниками Vesta Estate.

Однак в електронній декларації в 2014 і в 2015 році Рибалка не вказував зазначену компанію і паризьку квартиру.

Як відомо, в червні 2015 року новими засновниками Vesta Estate стали офшорні компанії. При цьому її директором стала Ольга Кривохатько, яка є рідною сестрою матері політика.

Раніше Рибалка привітав свою дівчину Анастасію Байбородіну з Днем народження, розмістивши фото своєї подруги на рекламному екрані на Таймс-сквер у Нью-Йорку.

193 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям