RSS

Суд зменшив «королю контрабанди» Альперіну заставу з 21 млн до 141 тисячі

января 31, 2018

Alperin-Vadym3-300x232

 

Апеляційний суд Києва знизив одеському бізнесмену Вадиму Альперіну, підозрюваному в дачі 800 тис. доларів хабара співробітникові Національного антикорупційного бюро (НАБУ), заставу з 21 млн гривень до 140 тис. гривень.

Про це журналістам розповів адвокат Гліб Федур, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За його словами, Апеляційний суд скасував рішення Печерського суду і виніс нове — обрати Альперіну запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою застави 140 тис. гривень.

Рішення було прийнято 18 січня 2018 року.

При цьому, оскільки заставу в розмірі 21 млн гривень за Альперіна було раніше внесено, заставодавцю мають повернути різницю, а саме трохи менш ніж 21 млн гривень.

Нагадаємо, наприкінці листопада НАБУ і Генеральна прокуратура затримали людину, яка пропонувала одному зі співробітників НАБУ хабар у розмірі $800 тис., щоб закрити справу. Пізніше прес-служба Генпрокуратури повідомила, що «відомому в кримінальних колах одеському контрабандисту» пред’явлено підозру. При цьому генпрокурор Юрій Луценко в фейсбуці прямо вказав ім’я Альперіна.

Альперіну склали підозру за ч. 3 ст. 369 КК, але не затримували. Пізніше суд, на який Альперін з’явився, обрав йому запобіжний захід у вигляді двох місяців утримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 21 млн грн. Ці гроші Альперін вніс і вийшов з-під варти.

136 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям