RSS

Булатов вручив би Полтораку премію «Брехунець року». Відео

февраля 26, 2018

Poltorak-Stepan3

 

Наш закон, який покращував наповнення війська та зберігав бойових людей, був поганий тим, що викривав проблеми Міністерства оборони щодо забезпечення армії.

Про це заявив екс-міністр молоді і спорту України та екс-лідер Автомайдану Дмитро Булатов на телеканалі ZIK, повідомляє 40ka.info.

«Війна як тривала, так і триває. Просто десь стріляють менше, а десь – більше. Відтак декларацій міністра оборони Полторака про те, що, мовляв, на лінії фронту всі одіті та взуті, а тому волонтери нам не потрібні, є абсолютною неправдою.

На мою думку, через такі заяви Президент Порошенко і міністр Полторак мають отримати премію «Брехунець року», – наголосив Булвтов.

Відтак, підкреслює громадський діяч, армія безумовно потребує допомоги волонтерів та кращого забезпечення. Адже у Міноборони досі залишається дуже багато невиправлених бюрократичних і процедурних питань щодо забезпечення військових.

«Я намагався працювати з міністром Полтораком і, перебуваючи в армії, займався законопроектами щодо армії. Але наш закон, який покращував наповнення війська та зберігав бойових людей, був поганий тим, що він викривав проблеми Міністерства щодо забезпечення армії.

Це означає, що Міністерство оборони звітує Президенту одне, а по факту – виходить зовсім інше. У такому випаду, якщо Порошенко не в курсі, то до нього є питання як до керівника і головнокомандуючого, а якщо в курсі – то питань виникає ще більше», – зауважив Дмитро Булатов.

261 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям