RSS

Мажоритарниця «Слуги народу» Ірина Борзова має бізнес в окупованому Росією Криму

июня 23, 2019

Серед мажоритарників від партії «Слуга народу» йде на вибори до Ради дружина Сергія Борзова, в.о. голови Державного управління справами, яка веде бізнес в окупованому Криму.

Ірина Борзова йде по 14 округу (Вінницька область), повідомляє Національне бюро розслідувань України.
Партія описує її як менеджера-економіста, підприємця, голову та засновницю Благодійного фонду та ГО “Всеукраїнське об’єднання «Розвиток».

Однак журналіст Юрій Смирнов на своїй сторінці в соцмережі Facebook відзначає, що чоловік Ірини Сергій займає держпосаду і при цьому володіє фірмою «Профіль-Н» у сфері ресторанного бізнесу, яка зареєстрована в місті Судак на території анексованого Криму.

Посилаючись на дані «Чесно», журналіст підкреслює, що з 2014 року фірма переоформлена відповідно до вимог законодавства Росії, а за даними податкової Росії, 2016 року фірма Борзової отримала 600 тисяч рублів прибутку.


Разом з кандидаткою в депутати цією фірмою володіє і її батько Наум Баруля, який раніше був правою рукою КВНника Олександра Маслякова і директором компанії АМІК. Наразі Баруля керує «Лігою Сміху» президента Володимира Зеленського.
Крім того, чоловік Ірини Борзової Сергій є фігурантом справи НАБУ про зловживання службовим становищем при купівлі квартири від Держуправління справами. 

145 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям