RSS

Гладчук закликає Зеленського підписати указ про кастрацію депутатів, які голосували за тоталітарні закони

июля 12, 2019

11 липня 2019 року Верховна Рада розширила список видів покарань для громадян, ухваливши закон про примусову хімічну кастрацію, відкривши скриньку Пандори. Водночас, ст. 28 Конституції України гарантує, що «Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню. Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам».

Гладчук закликає Зеленського підписати указ про кастрацію депутатів, які голосували за тоталітарні закони.

На думку редактора часопису sprotiv.org, кандидата у народні депутати по 223 округу (Київ, Шевченківський район) Вадима Гладчука у парламенті склалася ганебна система ухвалення тоталітарних законів, які перетворюють Україну на концтабір і за це треба обов’язково каструвати кнопкодавів.
Передусім слід почати кастрацію за диктаторські закони Януковича 16 січня 2014 року, які редактор Спротиву Гладчук оскаржував у Вищому адміністративному суді:
https://sprotiv.org/45273
Їх ухвалення викликало масове обурення волелюбних українців та привело до повстання та масових жертв, яке тепер називають Революція Гідності. Нажаль автори та розробники цих тоталітарних законів не кастровані.

З 11 січня 2019 року ми живемо у новій тоталітарній реальності. Закон підписаний Порошенко перетворив кожного українця у потенціальну жертву для шантажу та відкрив широкі можливості для політичних репресій влади.
Навіть письмова розписка про згоду на статевий акт може не врятувати українця від тюрми. Це випливає з роз’яснень Мін’юста, що згода не діє весь статевий акт. Закон Гроймана зробив секс для українців кримінальним злочином
Стаття 152 ККУ. Зґвалтування
1. Вчинення дій сексуального характеру, пов’язаних із вагінальним, анальним або оральним проникненням в тіло іншої особи з використанням геніталій або будь-якого іншого предмета, без добровільної згоди потерпілої особи (зґвалтування) —
карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.
За новим тоталітарним законом, складом злочину вважається, по-перше, “проникнення в тіло партнера без добровільної згоди”. Якщо один з партнерів не сказав другому чітке “так” або просто промовчав перед інтимом, то суд трактуватиме це як незгоду. По-друге, навіть без “проникнення в тіло” людину тепер можна звинуватити у “сексуальному насильстві” – будь-які дії сексуального характеру, які не пов’язані зі статевим актом, але пройшли без згоди партнера. За прогнозами юристів, ця стаття буде з часом широко застосовуватися проти опозиційних громадських активістів та політиків. Тому каструвати Гроймана за такий закон просто необхідно.

За законопроект №6449 про примусову хімічну кастрацію для людей, які вчинили злочини сексуального характеру відносно неповнолітніх на засіданні 11 липня 2019 року проголосували картки 247 нардепів.
Кого будуть каструвати в разі судової помилки чи сфабрикованої справи: слідчого, прокурора, суддю, чи тих депутатів, що голосували за закон?
До того ж крім статті 28 Конституції за якою, ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню народні депутати порушили Конвенцію про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини: Конвенція про права людини та біомедицину
ст. 5 Будь-яке втручання у сферу здоров’я може здійснюватися тільки після добровільної та свідомої згоди на нього відповідної особи. Такій особі заздалегідь надається відповідна інформація про мету і характер втручання, а також про його наслідки та ризики.
Відповідна особа у будь-який час може безперешкодно відкликати свою згоду.

Отже ми бачимо, що депутати ухвалили тоталітарний закон про примусову кастрацію, який порушує Конституцію України та Європейську конвенцію, тому його автор — Олег Ляшко, має бути кастрований першим (кому цікаво відео гей-сповіді бойового півника-провокатора за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Euf12_cWX4Y)

Гладчук закликає Зеленського підписати указ про кастрацію депутатів, які голосували за тоталітарні закони11 липня 2019…

Posted by Марцинюк Анастасія on Thursday, July 11, 2019

618 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям