RSS

«Тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить», — нардеп Юрчишин вимагає від НАБУ перевірити корупційне листування «слуги» Павлиша. Фото

января 29, 2020

нардеп Павліш та резидент Зеленський

нардеп Павліш та резидент Зеленський

Перший заступник голови антикорупційного Комітету ВР Ярослав Юрчишин (фракція «Голос») звернувся до НАБУ із заявою про вчинення правопорушення, про яке йдеться у ймовірному листування між депутатом Павлом Павлішем («Слуга народу») та заступником міністра охорони здоров’я Андрієм Семиволосом, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.


«У листуванні, зокрема, йде мова про ймовірне вчинення корупційних злочинів щодо розподілу коштів державного бюджету та згадується „Міша“, як натяк на керівника Комітету ВРУ з питань здоров’я нації. Вважаю, що орган досудового розслідування зобов’язаний провести перевірку опублікованої інформації на предмет достовірності, зокрема, запросивши оригінали у медіа, які її і опублікували», – зазначив Юрчишин.

За його словами, такі дії у разі підтвердження містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених статтею 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та статтею 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

«Згідно з частиною 5 статті 216 Кримінального процесуального кодексу України, саме детективи Національного антикорупційного бюро України здійснюють досудове розслідування злочинів, передбачених статтями 191, 364, якщо вони вчинені народним депутатом України чи заступником міністра. Сподіваюсь, що НАБУ зможе оперативно встановити автентичність чи фальшивість даного листування та провести ефективне досудове розслідування, у разі його підтвердження», – уточнив парламентар.

При цьому Юрчишин підкреслив, що сфера охорони здоров’я – одна із найбільш критичних для функціонування суспільства і ми не маємо права допустити, щоб до неї повертались старі корупційні схеми.

23 січня 2020 року народного депутата України від президентської партії «Слуга народу» Павла Павлиша зловили за скандальному листуванні з заступником міністра охорони здоров’я України Андрієм Семиволосом.

Натисніть, щоб збільшити

Так, під час листування Семиволос зазначає, що якийсь Міша (можливо, йдеться про нардепа, голову Комітету Верховної ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайла Радуцького) має намір «нахабно ділити бюджет».

У свою чергу, Павлиш радить Семиволосу не виконувати «маячні команди» і «включати дурня». На що Семиволос йому відповідає, що «якщо хоче всидіти в кріслі» – потрібно виконувати.

Ось повна стенограма листування:

Павлиш: Привіт, як справи?

Семиволос: Так собі

Павлиш: А що сталося?

Семиволос: Міша за*бав до гикавки, хоче нахабно бюджет ділити, дає маячні команди.

Павлиш: То ти не виконуй, включай дурня.

Семиволос: Якщо хочу всидіти в кріслі, то потрібно виконувати, тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить, але по парі його моментів поклав в ящик, сказав типу віддав в департамент)) він мені за них наярює, кажу роблю))

Павлиш: зрозуміло, тримайся. Може на вихідних підемо з М*** підемо, вони хороші.

 

 

206 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям