RSS

Нардеп-ватник Камельчук з партії Зеленського назвав COVID-19 вигаданою хворобою

декабря 14, 2020

Народний депутат від «Слуги народу» Юрій Камельчук заявив, що COVID-19 є вигадкою, і що він не довіряє жодній вакцині, повідомляє 40ka.info.

«Абсолютно серйозно заявляю, що я не довіряю жодній вакцині у світі, особливо проти вигаданої хвороби COVID-19», заявив Камельчук в ефірі каналу «Наш», його цитує Ліга.

За словами нардепа, зараз часто говорять про ефективність вакцин у 70%, 50% чи навіть 30% і кажуть, що «це нормально». Водночас сам Камельчук поцікавився, що «ж лікує така вакцина і чи вона не шкодить».

До речі, Камельчук виступає за виплату пенсій громадянам України в ОРДЛО і відновлення подачі води в окупований Крим.

За рік (станом на середину грудня-2020) в світі від ковіда померло понад 1,6 млн людей.
8 грудня Британія стала першою країною Заходу, що почала масову ковід-вакцинацію з мРНК-вакциною Pfizer / BioNTech.

Центр громадського здоров’я МОЗ України наголошує, що вакцинація – це простий, безпечний та дієвий спосіб захисту людей від інфекційних захворювань до того моменту, як вони почнуть із ними контактувати.

Імунна система реагує на введену вакцину і виробляє імунітет проти інфекції. Таким чином формується захист проти хвороби. Вакцинація захищає від інфекцій, які можуть призвести до ускладнень, інвалідності і смерті. 

За оцінкою ВООЗ, щороку завдяки щепленням, у світі вдається зберегти від 2 до 3 мільйонів дитячих життів. Завдяки вакцинації людство перемогло натуральну віспу. Захворюваність на поліомієліт знизилася на 99%. Щорічно понад 750 тисяч дітей уникають інвалідності. Знизився рівень захворюваності на правець, дифтерію, кашлюк і краснуху. Смертність від кору знизилася на 75%. Щорічна смертність новонароджених від правця знизилася у понад 13 разів.

91 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям