RSS

Як авантюристи Дмитро Гнап та Олександр Акименко надурили мільярдера Джорджа Сороса

июня 15, 2012

Дмитро Гнап

Днями на сайті Міжнародного фонду «Відродження», відомого у колах грантожерів як «відро», явилася новина, яка стала шоком для Національного бюро розслідувань України. У цій новині з ентузіазмом повідомляється, що в Україні створено Бюро журналістських розслідувань «Національне бюро розслідувань України»… за підтримки «відра»! А ми тієї підтримки в очі не бачили!

Звичайно, від підтримки ми б не відмовилися. Це ж не замовлення на статті. Але – за умови, що підтримку дадуть саме нам, а не якомусь самозванцю. Проте невтішна реальність влаштована таким чином, що хтось отримав за нас наші грошики.

Грантодавець хвалиться: «Бюро очолює журналіст Дмитро Гнап. До роботи залучатимуть відомих журналістів, які працюватимуть на гонорарній основі. Бюро готуватиме мультимедійні розслідування – тексти з відео чи інфографікою». І наведено логотип та наша електронна пошта [email protected], навіть вказаний лінк на наш сайт, де жодної статті ніякого Гнапа зроду не з’являлося!

Ми, звичайно, знаємо, що є такий «професійний опозиціонер» пан Гнап з чітким прайсом послуг (джинса в інтернеті та на телебаченні), який зробив собі ім’я на політичних агітках під виглядом аналітики та викриття корупції, обслуговуючи по черзі штаби Януковича, Тимошенко, Яценюка, Кличка, Гриценка. Але ми досі не здогадувалися, що це потворне дитя епохи небезкоштовної свободи слова настільки ліниве.

Олександр Акименко (спільник Гнапа)

Що вартувало п’яничці та авантюристу Гнапу купити дешевий хостинг, заплатити недорогому дизайнеру якісь півсотні баксів або й самому трохи почитати мануали та й збацати власний сайт під заголовком «Елітний публічний дім грантоїдських розслідувань відомого журналіста Дмитра Гнапа»? А далі – звична процедура: побазарити з «поважними людьми» за відкат, отримати грант і розподілити його між «відомими журналістами» з числа власне себе, а також родичів та приятелів керівництва «відра»…

Ні, Гнап не такий, щоб робити бодай якусь роботу. Отримати хліб з маслом  та ікрою на халяву – от його девіз! І в ті величезні заплутані форми на отримання грантів, які нібито мають гарантувати чесність та всебічну порядність кожного грантоїда, він без вагань домалював назву та адресу нашого сайту як свій власний проект.

Але найбільшим шоком для нас була сума, яку виділив Дмитру Гнапу, Олександру Акименку і Ко довірливий дядечко Сорос. Якщо вірити оголошенню, дрібним злодюжкам від журналістики вдалося вициганити на випивку такий собі «Бюджет проекту: 159680 грн.»!

Нам, звичайно, приємна така висока оцінка Національного бюро розслідувань України. Однак неприємно, що ми не отримали з тих грошей жодної копійки. А у нас є купа ідей різноманітних розслідувань, для реалізації яких тільки грошей Сороса й не вистачає.

Тож якщо пан Гнап не віддасть наш грант справжнім журналістам Національного бюро розслідувань України, ми обов’язково проведемо розслідування на тему «Як притягнути до кримінальної відповідальності та отримати через суд компенсацію моральних збитків за крадіжку інтелектуальної власності грантоїда-халявника Дмитра Гнапа».


Національне бюро розслідувань України

6 414 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям