RSS

Журавський побачив наклеп на себе у ЗМІ. Документ. Відео

октября 6, 2012

Депутата від Партії регіонів Віталія Журавського обурили сюжети, що вийшли в ефірі телеканалів «1+1» та 5 канал.

Про це йдеться в його листі голові комітету ВР з питань свободи слова та інформації Юрію Стецю.

Журавський зазначає, що в програмі «Гроші» на 1+1 вийшов матеріал «Таємне життя депутата Журавсього», де стверджувалося, що він є власником двох розкішних квартир, одна з яких знаходиться на Михайлівській вулиці. У сюжеті йдеться про те, що Журавський водить туди моделей.

«Це запитання здивувало мене найбільше, бо є повним абсурдом. Я публічна людина, і ви не знайдете жодного свідка, який би бачив мене в стані алкогольного сп’яніння. Я веду здоровий спосіб життя, не палю, займаюся спортом, та практично не вживаю алкоголю. Я ніколи не лікувався від алкоголізму», — заявив депутат.

«Вважаю, що подібні матеріали не роблять честі каналу „1+1“. Такі передачі напередодні виборів носять вочевидь замовний характер і можуть зашкодити вільному волевиявленню наших громадян на виборах 28 жовтня 2012 року», — додав він.

Обурення депутата викликав також сюжет на 5 каналі «На Житомирщині влаштували акцію проти Журавського». За його словами, журналістка стверджувала, що він в сусідньому селі роздавав виборцям окуляри, і тому сюди не приїхав, у той час, як він проводив планову нараду в своєму штабі в місті Коростишеві.

«Мені прикро відзначати, що канал „чесних новин“ вдається до викривлення інформації. Окрім того, під час виборчої кампанії такі телепередачі не роблять честі „5-му каналу“ і носять вочевидь замовний характер», — заявив депутат.

Він повідомив, що 2 жовтня 2012 року цей же канал влаштував акцію в Коростишевському та Черняхівському районах, журналісти роздавали вчителям «наклепницькі матеріали» щодо депутата і самі знімали це.

«Прошу розглянути на засіданні комітету вищевикладені факти», — йдеться в листі Журавського.

Як відомо, раніше Журавський ініціював законопроект про криміналізацію наклепу, який було прийнято в першому читанні. Після хвилі протестів української та світової спільноти він сам ініціював зняття цього документу з розгляду.

1 531 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям