RSS

Что не позволено Власенко, позволено регионалке Бережной? 3 фото

июня 26, 2013

Я шла по адресу Ивана Франко, 9 целенаправленно. Нужный мне офис я там не обнаружила, зато увидела то, что меня заинтриговало. Вы, наверное, помните, что депутата Сергея Власенко не просто подвергли обструкциям, но и лишили депутатского мандата на том основании, что он занимается совместительством.

Не скажу, что я была сильно удивлена, увидев вывеску нотариальной конторы Ирины Бережной, — у членов и члених (или правильно членш?) ПР весьма специфический подход к законам и их соблюдению, но не обнародовать этот факт я не могла.

Конечно, ПР может сказать, что конторы там давно нет, а вывеска осталась по какому-то досадному недоразумению. Гуглю на всякий случай, И-нет тоже показывает, что контора существует. С сайта вас радушно приветствует сама хозяйка, приватный нотариус И.Г. Бережная:

Шановне панство, рада вітати вас.

Обираючи нотаріуса, будь-який клієнт, перш за все очікує кваліфікованих, оперативних послуг, саме цьому ми впевненні, що відповідальність та високий рівень професіоналізму є умовою для взаємовигідної співпраці. Ексклюзивність наших послуг полягає у ефективному та професійному обслуговуванні, законності, конфіденційності та оперативності. Серед клієнтів нашої нотаріальної контори великі комерційні та фінансові компанії, вітчизняні та закордонні фірмі, приватні особи. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів та ділових партнерів.

Також будемо задоволені, якщо запропонований вашій увазі веб-ресурс буде корисним у прийнятті рішень, зможе допомогти у виборі правових варіантів вирішення питань де необхідна участь нотаріуса, а також буде цінний для всіх, хто цікавиться правовими аспектами діяльності нотаріату. На нашому веб-ресурсі ви зможете не тільки дізнатися про види послуг, які надаються нашою нотаріальною конторою, але й ознайомитися з поточними правовими новинами, зі змінами у чинному законодавстві, отримати безкоштовну он-лайн консультацію нотаріуса.

Ярослава Михайлова

4 178 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям