RSS

ЄВРОбачення Дмитра Гордона

августа 30, 2013

У Гордона, що не гість — то єврей. В основному і здебільшого — російський, рідше  — український. На другому місці за присутністю в його програмах ідуть росіяни. Серед них є особлива категорія –  інтернаціональна братва у вигляді всіляких «тайванчиків», «анзоріків» тощо. І лише потім, як виключення деінде трапляються українці. Як правило з числа лояльних владі.

В цьому зв’язку більш адекватною назвою для його передачі була б не «В гостях у Гордона», а “Між нами євреями». А в якості логотипу — зірка Давида або Менора в якомусь з кутів екрану. Іноді не зайвим було б і якесь кримінальне тату пришпандьорити. Для позначення належності гостя до певного середовища ну і аудиторії, на яку, відповідно, орієнтована програма.

Може пора подумати про якусь квоту для українців, аби хоч якось виправити диспропорцію в національному складі героїв передач чи як? Це ж неможливо дивитися, роблячи вигляд, що «нічого такого» не відбувається.

Гордон запрошує на передачу яскравих, талановитих, цікавих людей незалежно від їхньої національності? Невже хоче сказати, що таких серед української етнічної «меншини» в Україні  бракує чи взагалі немає? Перевелися? Всі скінчилися? А якщо придивитися, пошукати? Тим більше про українське ж телебачення мова, а не яке-небудь ще. Мало того, про Перший національний йдеться, державний телеканал України!

Ніби ж у нас не повинно бути ніякої дискримінації. Ані за релігійними уподобаннями, ані за кольором шкіри, ані за національністю тощо. Чи на передачу Гордона це правило не розповсюджується? Україна взагалі, вона для… кого? Судячи з передач Гордона — для кого завгодно, тільки не для тих, хто дав назву державі. Не заслужили.

В гостях у Дмитрия Гордона

«Авторская программа одного из самых интеллектуальных журналистов Украины — Дмитрия Гордона.

Формат программы — беседы с выдающимися современниками. В гостях у Дмитрия Гордона известные деятели культуры, искусства, науки, спорта и политики — люди, которым есть, что сказать о себе и об эпохе».

/фото і цитата з сайту Першого Національного/

Олексій Мазур, http://dusia.telekritika.ua

12 350 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям