RSS

Як Антон Яценко «випрошував» у Кожем`якіна відкликати його голос за диктаторські закони 16 січня. Фото

декабря 12, 2014

Yacenko-Anton9Каналізаційні люки, гуртожитки, собачі бої, психотропні речовини, лікарняні каси, Рош Ха-Шана, україномовна друкована продукція…

Як ви думаєте, що об`єднює усі ці явища і сфери? А от і не вгадали. Про усе це сьогодні зареєстрував законопроекти екс-регіонал Антон Яценко (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc555 — останні два десятка). Раніше все якосьпо тендерам, а тепер у ‪#‎рада8‬ діапазон законотворчих зацікавлень, бачте, як розгорнувся.

Сьогодні він усівся в перший ряд перед силовиками, які звітували у комітеті про розслідування злочинів проти Майдану. І разом ще з одним голосувальником за диктаторські закони 16 січня Юрієм Мірошніченком давав цінні поради Авакову і Яремі. ПРедставника Януковича у попередній Раді з його порадами страшенно хотілося відправити до патрона в Ростов. Але Мірошніченко спритний — своє «за» диктатурі почав відкликати з осені, а от Яценко залишився на комітет наступний, і вже без телекамер, переконував Кожем`якіна — відкликати його голос за закони 16 січня. А голос все ну ніяк.

Olha Snitsarchuk

2 301 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям