RSS

Екс-регіонал Льовочкін намагався завалити закон про банки. 2 фото

марта 3, 2015

Fursin-Igor-Liovochkin2-500x333

 

Один з лідерів Опозиційного блоку Сергій Льовочкін і його друг Іван Фурсін з групи «Воля народу» намагалися завалити прийняття закону про відповідальність власників банків.

Це випливає з їх листування в чаті WhatsApp, яке зняв фотограф Богдан Бортаков, пише у своєму блозі на «Українській правді» депутат з БПП Сергій Лещенко.

«Співрозмовник Фурсіна внесений у телефонну книгу як „Сергій Муся“, і за цим ім’ям ховається Сергій Льовочкін», — запевняє Лещенко.

Fursin-Igor-Liovochkin1

З листування випливає, що перед прийняттям законопроекту Фурсін вже встиг поговорити з Наталею Агафоновою, Віталієм Кличком, Олегом Ляшком і Андрієм Кожем’якіним.

Всі вони, нібито, погодилися підтримати законопроект тільки в першому читанні.

Крім того Фурсін просив Льовочкіна написати «герою», щоб він «не давав голосів».

«Очевидно, мова йде про Юрія Бойка, керівника фракції „ОБ“, якого через непорозуміння нагородили за часів Кучми орденом Герой України», — припускає Лещенко.

Але очікування Фурсіна і Льовочкіна не виправдалися: і «Батьківщина», і Радикальния партія Ляшка, якого часто пов’язують саме з Льовочкіним, підтримали закон в цілому.

А ось велика група депутатів-ударівців з БПП таки не проголосували за цей закон, включаючи згадану Агафонову.

«Цей закон дуже неприємний Фурсіну. Він навіть ходив в Нацбанк, щоб заблокувати його прийняття. Зрозуміти Фурсіна можна — в один з банків, де він був акціонером,»Надра” — вже введена тимчасова адміністрація, і ще незрозуміло, чим для нього обернеться ця історія”, — резюмував Лещенко.

Як відомо, ухвалений закон передбачає введення відповідальності, включаючи кримінальну, не тільки для керівників банків, але і для їх власників.

Карати, за новим законом, будуть «за вчинення будь-яких дій, які призвели до віднесення банку до категорії неплатоспроможних, якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі чи кредитору», повідомляє  Національне бюро розслідувань України.

1 888 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям