RSS

Олексій Гончаренко з Блоку Петра Порошенка 4 роки тому відносив Одесу до Новоросії

марта 7, 2015

Goncharenko-Oleksyi1

 

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко ще 4 роки тому повідомив в інтерв’ю «Українській правді», що російська мова має бути другою державною, так як сама Україна досить штучно зшита.

Зазначимо, що починання в темі російської мови були втілені екс-мером міста Одеси регіоналом Олексієм Костусєвим, батьком Гончаренка.

«Те, що сьогодні в Одесі прийнята програма розвитку російської мови — я вважаю, абсолютно правильно. Зараз часто говорять — «ось, йде русифікація …». В Одесі 90 % людей російськомовні, але тільки 30 % учнів загальноосвітніх шкіл навчаються російською мовою. Потрібно ввести просту практику — дати можливість батькам самим визначати, якою мовою вони хочуть, щоб вчилися їхні діти», — наголошував Олексій Гончаренко.

Також, на слова журналіста щодо  знищення української мови через те, що батьки будуть віддавати їх на російську мову навчання, український політик відповів наступне: «Я з вами не згоден. Ви фактично говорите про насильницьку українізацію мільйонів людей. Одеса не була українським містом. Одеса створювалася як центр Новоросії, в якій були росіяни, греки, українці, євреї, болгари та інші. Російська мова завжди була в Одесі, вона не внесена туди звідкись переселенцями».

Додамо, як зазначив депутат, південа частина України – це Новоросія, яка має власну культуру та історію.

«Україна досить штучно зшита. Тому що Новоросія, південна частина, була пришита до центральної України, яка мала зовсім іншу культуру та історію», — зазначив він.

Підкреслимо, що ще 4 роки тому нардеп вважав, що становлення російської мови другою державною призвело би до більш заспокійливого життя на Україні.

«Я вважаю, що на регіональному рівні сьогодні зроблено практично все можливе щодо російської мови. На рівні країни — так, моя точка зору, що російська мова повинна бути другою державною. Вважаю, що рано чи пізно це станеться. Хотів би, щоб це зробила «Партія регіонів». Більше того, я вас запевняю, що ми з вами це застанемо, що призведе до того, що життя в Україні заспокоїться», — підвів підсумки політичний порошенківський перевертень Гончаренко, повідомляє Національне бюро розслідуванбь України.

2 168 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям