RSS

24-річний син Пашинського, що став смотрящим в Укроборонпромі, не служив в АТО. Відео

марта 19, 2015

Pashinskyi-Anton6

 

Син нардепа, голови наглядової ради ДК «Укроборонпрому», Сергія Пашинського Антон посів посаду в оборонному концерні, обійшовши претендентів із досвідом роботи в цій сфері. Сам же Пашинський-молодший працював до цього в спеціалізованій на яєчних продуктах компанії і в зоні АТО, якщо і був, то лише як волонтер.

Про це йдеться в програмі «Слідство.Інфо».

24-річний Пашинський-молодший з 2011 року працював у комерційному відділі компанії «Avangardco» олігарха Олега Бахматюка, що спеціалізується на виробництві яєць та яєчної продукції.

Антон Пашинський на запитання журналістів, звідки він дізнався про вакансію на підприємстві оборонного комплексу, відповів, що «знав зі свого досвіду волонтерства, що потрібно робити і як».

«Треба не знати про вакансію. Треба шукати можливість допомогти своїй країні», — заявив Пашинський-молодший.

Водночас, як розповів на умовах анонімності «Слідству.Інфо» один із колег Антона Пашинського, наближений до ДК «Укроборонпром», той не приховує, що потрапив в компанію через батька.

Сам же нардеп Сергій Пашинський, котрий також є членом Наглядової ради «Укроборонпрому», категорично заперечує свою причетність до призначення сина.

Він також відмовився уточнити, чи був його син в зоні АТО. Адже сам Антон Пашинський на своїй сторінці в Facebook лише вказав, що записався у резерв Національної гвардії.

«Майже рік тому я підписав контракт резервіста з Національною гвардією. З літа минулого року я допомагаю Національній гвардії та іншим підрозділам, що воюють на Сході», — написав Антон Пашинський на своїй сторінці в Facebook.

При цьому на запитання журналістів у Facebook, чи служив він в зоні АТО, Антон Пашинський не відповів.

За даними «Слідства.інфо», Антон Пашинський якщо і був в зоні АТО, то лише як волонтер.

У лютому в «Спецтехноекспорті» з’явився новий топ-менеджер — 24-річний Антон Пашинський, син депутата Сергія Пашинського.

Він очолив другий департамент державного госпрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства «Спецтехноекспорт» державного концерну «Укроборонпром», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

976 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям