RSS

Суд арештував майно шахрая Андрія Оністрата з банку «Національний кредит»

января 19, 2015

Onistrat-Andryi2-500x285

 

Квартира, яка належить голові Наглядової ради ПАО «Банк Національний кредит» Андрію Оністрату, арештована з метою витребування з чужого незаконного володіння.

Про це повідомляє БанкІск.

Квартира, яку арештував суд, була придбана Андрієм Оністратом у свого бізнес-партнера Ігоря Бобнева, який, своєю чергою, є за «дивним збігом обставин» власником 20,93% акцій банку «Національний кредит».

Арештована квартира Андрія Оністрата, яка була нібито куплена в Ігоря Бобнева, раніше належала Сергію Бабушкіну. Нотаріус, яка оформляла угоду купівлі-продажу між Бобневим і Бабушкіним, була відсутня в Україні, що, відповідно, є грубим порушенням чинного законодавства України. Але найстрашніше полягає в тому, що за продану квартиру Сергій Бабушкін не отримав ані копійки.

Ігор Бобнев, відчуваючи, що «справа пахне гасом», вирішив позбавлятися від квартири, яка дісталася йому шахрайським способом. Але продати квартиру на ринку йому не вдалося, адже всі розуміли, ким є Ігор Бобнев насправді.

Вирішити проблему Ігор Бобнев надумав наступним чином: будучи партнером по банку «Національний кредит» з Андрієм Оністратом, Ігор Бобнев пропонує Оністрату оформити вкрадену квартиру на себе, оскільки у Бобнева ніхто не хоче її купувати.

Як тільки Андрій Оністрат стає власником квартири в центрі Києва, він відразу ж, з приміткою «НАЙКРАЩА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ. ТЕРМІНОВО !!!!», починає її продавати (http://100realty.ua/object/369171990)

Onistrat-Andryi-kvartira1-500x362

Воно й зрозуміло, тому що дуже скоро в нього такої можливості не буде.

Андрій Оністрат та Ігор Бобнев є власниками банку «Національний кредит». Хотілося б їм поставити запитання: невже справи йдуть настільки погано, що вони вже займаються продажем нерухомості, придбаної шахрайським способом?

541 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям