RSS

Друг Яценюка корупціонер Мартиненко просив Швейцарію розблокувати гроші, щоб заплатити адвокатам

марта 28, 2015

martinenko-mikola2-500x330

 

Мартиненко просив суд Швейцарії розблокувати 100 тисяч франків із його заблокованих рахунків, щоб оплатити роботу адвокатів.

Про це пише депутат із БПП Сергій Лещенко в блозі на «Українській правді», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Він опублікував навіть першу сторінку з рішення суду, який відмовив Мартиненку у задоволенні його прохання.

За інформацією Лещенка, загалом у Мартиненка заблоковано у Швейцарії 30 мільйонів франків.

«Як і в історії з відповіддю прокуратури Швейцарії, усі власні назви у документі приховані, як того вимагає законодавство цієї держави», — написав Лещенко.

Натомість Мартиненко в інтерв’ю виданню «Gazeta.ua», яке опубліковане навіть без вказування його автора, розповів байку, що інформацію про кримінальну справу за хабар проти нього у Швейцарії поширюють на замовлення олігархів Дмитра Фірташа і Сергея Льовочкіна.

При цьому наявність цієї справи у Швейцарії Мартиненко не спростовував, сказавши лише, що Росія намагається зірвати участь в добудові атомних реакторів Хмельницької АЕС чеської компанії «Шкода», в отриманні хабара від якої, за інформацією ЗМІ, Мартиненка і звинувачують.

Розслідування про справу Мартиненка у швейцарській газеті опублікувала Катерина Босс, яка є учасницею міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів, який  реалізував гучний проект «ОфшорЛікс».

Як відомо, раніше Лещенко оприлюднив відповідь прокуратури Швейцарії, яка на запит, чи справді вона розслідує справу проти Мартиненка, відповіла, що в її провадженні справді є кримінальне провадження за хабар проти «громадянина України».

Законодавство Швейцарії забороняє вживати у публічних відповідях назви компаній та імена фігурантів справ.

1 783 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям