RSS

Як Аваков сміється над українцями

мая 18, 2015

AvakovKernes1

 

Арсен Аваков просто знущається над громадською думкою. Не встигли ми натішитися тим, що під тиском громадськості звільнили «непальского героя» Зоряна Шкіряка з посади керівника ДСНС, як дізнаємося, що Арсен Борисович його прилаштував знову своїм радником. І заявив «я вважаю, він буде ефективно працювати». А про його ефективність з коханкою за бюджетний кошт у Непалі ні гу-гу. Таке враження, що Арсен Борисович навіть трохи образився на українців, що вони не сприйняли місію Шкіряка. А він же ж поділився найкращими кадрами. Але можемо бути спокійними на чолі ДСНС все-одно залишилася «своя» людина — Чечоткін, який прийшов вже при Шкіряку.

Ну Шкіряк то ще таке, але Аваков ще більше вирішив розважитися і не встигли усі зрадіти відставці його скандального заступника Чеботаря, як той вже приступає до виконання обов’язків радника Авакова. От що може порадити керівнику МВС людина, біля розкішного маєтку якого його родичі б’ють журналістів? Правда, про це призначення поки відомо тільки від депутата від БПП Добродомова, але з огляду на ситуацію з Шкіряком, то не виключено, що Чеботар таки справді залишиться при міністерстві. І буде курувати ті самі питання. А зрештою робити це може і без усілякого статусу. Питання ж не в статусі Чеботаря, а взагалі в команді Авакова, який тримає «перевірених кадрів».

Аваков був би мабуть найпрогресивнішим міністром внутрішніх справ. Якщо б цю посаду займав в уряді Азарова. Зрештою, й нинішній уряд, який від прем’єра до більшості міністрів складається з людей старої системи скоро остаточно перетвориться на «неоазарівський» Кабмін.

Віталій Пірович, Національне бюро розслідувань України

1 418 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям