RSS

Порошенко призначив у СБУ головним слідчим «недолюстрованого» Григорія Остафійчука

июня 24, 2015

Poroshenko-angl1-500x464

Президент Петро Порошенко призначив головним слідчим СБУ Григорія Остафійчука, який не тільки підпадає під люстрацію, але й має непояснені доходи.

Про це йдеться у заяві Громадського люстраційного комітету, повідомляє sprotiv.org.

У повідомлені зазначається, що наказом, опублікованим у вівторок на сайті глави держави, Порошенко призначив начальником Головного слідчого управління Служби безпеки України прокурора часів Януковича, який підпадає під заборону працювати на держслужбі протягом 10 років.

«Більше того, в Остафійчука є доходи та майно, які він не може пояснити. Хоча декларації самого Остафійчука на сайті ГПУ немає, про це свідчить декларація його дружини, в якій вказано 2,39 мільйонів непояснених доходів і велика кількість нерухомого майна, записаних на родину», — повідомили у Громадському люстраційному комітеті.

У заяві зазначається, що дружина Остафійчука працює в ГПУ заступником начальника Головного управління кадрів, тобто, структури, яка бере безпосередню участь у люстраційній перевірці працівників Генпрокуратури.

«Григорій Остафійчук — це приклад саботажу очищення влади всіма державними органами, починаючи з глави держави. Президент грубо порушив люстраційний закон, призначивши Григорія Остафічука, ГПУ — опублікувавши неправдиві висновки про результати його перевірки, а ДФС — надавши позитивний висновок оцінці майна чиновника», — заявила Олександра Дрік, голова Громадського люстраційного комітету.

“Більше того, Генеральна прокуратура, як відповідала за проведення люстраційної перевірки новопризначеного Остафійчука, спробувала приховати свої неправдиві висновки, якими визначила, що “до Остафійчука Г.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», — зазначається у заяві.

«Під час власної перевірки активісти Громадського люстраційного комітету виявили, що з сайту ГПУ зникли висновки про результати перевірки, які ще сьогодні зранку можна було знайти за пошуком. Проте, як видно зі скріншоту, пам’ять про відповідну сторінку зберегла пошукова система Google», — вказано у заяві.

Активісти закликають президента звільнити Остафійчука.

1 010 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям