RSS

24 мільйони гривень на пісенний фестиваль намагався спіздити з бюджету Сергій Березенко з БПП. Подробиці від Володимира Парасюка

декабря 25, 2015

Berezenko-Sergyi2-500x350

 

Позафракційний нардеп Володимир Парасюк стверджує, що статтю бюджету про виділення 24 млн грн на пісенний фестиваль «Будь вільним» пролобіював один з лідерів БПП «Солідарність» Сергій Березенко.

Про це повідомляє, не добираючи слів, Національне бюро розслідувань України.

“У ВР є детутат, прізвище якого Березенко. Це той самий Березенко, який змагався і переміг на виборах в Чернігові.

Тепер до смішно-страшної історії. В проекті бюджету була стаття на проведення фестивалю «Будь вільним» вартістю понад 24 млн. грн. (1 млн. дол.), — написав Парасюк на свой сторінці у Facebook. — Один з єврооптимістів, член фракції БПП, підняв це питання і жорстко розкритикував Яценюка. Яценюк відразу ж перекинув відвовідальність на Державне Управління Справами, а всім відомо, що це відомство Президента, а у нашому випадку відповідає депутат Березенко, який теж з БПП. Ну от, після шквалу критики, Яценюк ліквідував цю статтю і передав гроші на МЗС. Що робиться далі? А далі на злодієві шапка горить. Березенко як підірваний рветься до Гройсмана вияснити чому не дають грошей на фест «Будь вільним». І аргументація в нього просто залізна: «Мені треба ці гроші, я обіцяв віддати».

«Позитив в тому, що Березенко не вкрав 1 млн. дол. А страшно від того, що це реальність. І таких фестивалів в цьому бюджеті не на один десяток мільйонів гривень», — констатував нардеп.

25 січня 2015 року уночі Верховна Рада ухвалила Закон «Про державний бюджет на 2016 рік». Депутати отримали його лише близько третьої ночі. Саме тоді, вивчаючи документ, Мустафа Найєм написав  на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook: «Третя година ночі. Видали Держбюджет. Веселий. Наприклад, мільйон доларів (!) (24 млн. Грн.) На проведення Всеукраїнського фестівпля патріотичної пісні „Будь вільним!“. Для порівняння, на забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів виділено 8 млн. Грн (~ $ 330 тис)». Після розголосу уряд прибрав цю статтю із проекту державного бюджету.

1 351 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям