RSS

Корумпований суд зняв арешт із майна екс-міністра екології регіонала Миколи Злочевського. Подробиці

января 30, 2016

Zlochevskyi-Mikola3

 

Суд зняв арешт з майна екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського, якого підозрюють у незаконному збагаченні, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Це випливає з рішення суду від 25 грудня 2015 року, оприлюдненого в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Печерський районний суд Києва вирішив, що арешт з майна необхідно зняти, оскільки втікачу Злочевському так і не вручили офіційну підозру безпосередньо в руки, а передали через адвоката.

Таким чином, на думку корумпованого суду, Злочевський не відповідає ознакам особи з процесуальним статусом підозрюваного.

Як повідомлялось, 15 січня Генеральна прокуратура передала справу проти Злочевського до Національного антикорупційного бюро.

Арешт на його майно — два котеджі, дві земельні ділянки, домоволодіння площею 922 кв. м, автомобіль Rolls-Royse Phantom і причеп наклали 2 лютого 2015 року.

Справу проти Злочевського порушили 27 березня 2014 року за ч. 3 статті 368-2 Кримінального кодексу – «Незаконне збагачення»: набуття службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, або передача нею таких активів іншій особі

Кримінальна справа і розшук не заважали родині Злочевських продовжувати бізнес в Україні.

624 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям