RSS

Тесть керівника МЗС України Павла Клімкіна нагороджений російською медаллю за анексію Криму. 4 фото. Подробиці

апреля 8, 2016

Klimkin-Pavlo1-500x314

 

 

Тесть глави МЗС України Павла Клімкіна генерал Юрій Михайленко нагороджений в Росії медаллю за участь в анексії Криму. При цьому Павло Клімкін є членом регіональної громадської приймальні міністра оборони України, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«А це тесть нашого міністра закордонних справ Клімкіна. Генерал Юрій Васильович Михайленко. Під стрічкою з російським прапором — медаль „За повернення Криму“… Це батько його нової дружини», — написав у своєму Facebook блогер Олександр Чорноморець, розмістивши фото, на яких у Михайленка на грудях висить медаль “За повернення Криму.

Mihailenko-Yuryi1

В Інтерне є відео передачі з генералом, знятої в жовтні 2015 року в окупованому Севастополі.

У той же час, зрадник України — генерал Михайленко є членом регіональної громадської приймальні міністра оборони України.

Mihailenko-Yuryi2Mihailenko-Yuryi3

Клімкін в своїй декларації про доходи за 2015 рік показав нову дружину — Михайленко Марину Юріївну. За даними на офіційному сайті президента України Петра Порошенка, Марина Михайленко є керівником департаменту Головного департаменту зовнішньої політики і європейської інтеграції адміністрації президента. Закінчила економічний факультет Інституту міжнародних відносин, потім працювала радником і прес-аташе в посольстві України в Італії. Крім того, Марина деякий час займала посаду директора другого євродепартаменту МЗС. Також вона була в складі делегації України для участі в роботі 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2015 року.

Батько Марини — генерал Юрій Михайленко після відставки займався організацією Управління з надзвичайних ситуацій в КМДА, пізніше очолював Київпарксервіс.

1 771 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям