RSS

Печерський суд зобов’язав Youtube розкрити ім’я автора відеороликів з кабінету корупціонера Чеботаря. Подробиці. Відео

мая 21, 2016

Chebotar-Sergyi1

 

Відео стосується продажу піску ДП «Спецсервіс» МВС за заниженими цінами, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання слідчого Генпрокуратури Богомолова О. С. про доступ до серверів відеохостингу Youtube для отримання інформації про користувача, який оприлюднив відеозаписи Служби безпеки в кабінеті екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

Відповідна ухвала опублікована у реєстрі судових рішень 2 березня 2016 року.

Цією ухвалою суд надавав слідчому доступ до документів компанії YouTube LLC у місті Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія, Сполучені Штати Америки, повідомляє сайт «Дорожній контроль».

Йдеться про доступ до анкетних даних автора відеороликів, його електронну адресу, даних IP адреси та хосту, з яких відбувалась реєстрація користувача, а також матеріалів самих відеозаписів «Як Чеботар пісок продавав серія 1», «Як Чеботар пісок продавав серія 2», «Як Чеботар пісок продавав серія 3».

Строк дії ухвали становив один місяць, однак невідомо чи літав представник Генпрокуратури до Каліфорнії.

Журналісти видання «Наші гроші» повідомляють, що відео, завантажене невідомою особою в Youtube, було записане співробітниками СБУ і є доказом у кримінальному провадженні, що стосується продажу безхазяйного піску ДП «Спецсервіс» МВС за заниженими цінами. На відео директор ДП «Спецсервіс» звітує тодішньому замміністра Сергію Чеботарю про продаж піску через «прокладку». У березні цього року прокуратура висунула підозру по цьому провадженню директору ДП «Спецсервіс» Василю Петрівському. Про інших підозрюваних у справі поки не відомо.

Також у мережі з’явилися схожі відеозаписи, на яких фігурує син міністра МВС – Олександр Аваков. На відео особа, дуже схожа на сина Авакова, обговорює з Чоботарем закупівлю рюкзаків для бійців МВС. Потім по цьому тендеру було також відкрито кримінальне провадження, але про долучення до справи згаданого відео в якості доказу нічого не відомо.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів звільнив Сергія Чеботаря з посади заступника міністра внутрішніх справ та призначив на цю посаду Олексія Тахтая.

Сам Чеботар подав у відставку 13 травня, після того як нардеп Соболєв ініціював розгляд в Раді постанови про звільнення Авакова.

Минулого року Арсен Аваков запевнив журналістів у тому, що його новий заступник Олексій Тахтай не є племінником Сергія Чеботаря.

950 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям