RSS

Колаборантка #Савченко проти надання Україні зброї від США та НАТО. Відео

июня 22, 2016

Savchenko-Nadya4

 

Військова допомога Україні з боку західних країн може призвести до початку Третьої світової війни вважає колаборантка з партії Юлії Тимошенко, повідомляє sprotiv.org.

Народний депутат від «Батьківщини» Надія Савченко прокоментувала можливість надання Україні летальної зброї.

«Чи варто допомагати зброєю? Дивлячись з якою рішучістю. Допомога зброєю може привести світ до Третьої світової війни. Якщо зараз брати ситуацію, то це має бути послідовна допомога. По-перше, це економічна і політична щодо санкцій проти Росії. Тому що країна (Росія. — Ред.) має розуміти, що вона зробила неправильно і що в сучасному світі так існувати не можна. І треба вводити більше персональних санкцій, щоб менше страждав народ», — заявила Савченко в інтерв’ю «Голосу Америки».

За її словами, російському народу важко переносити санкції, тоді як російській владі це байдуже, бо вона не відчуває злиднів.

Нагадаємо, що Надія Савченко вважає, що Крим повернеться до складу України, якщо буде Третя світова війна.
Раніше депутат від партії Юлії Тимошенко Надія Савченко запропонувала провести прямі переговори з терористичними організаціями «ДНР» і «ЛНР».
«Три кроки. Перший — продовжити санкції проти Росії. Друге — вийти на прямий зв’язок з „ДНР“ і „ЛНР“ без третьої і четвертої сторони», — заявила Савченко в ефірі «Радіо Ера» у відповідь на питання, як вирішити ситуацію на Донбасі.
Вона заявила, що готова особисто проводити переговори з ватажками «ДНР» і «ЛНР» та маріонетками Кремля Олександром Захарченком і Ігорем Плотницьким як із «народними депутатами».
«Пан Захарченко і пан Плотницький можуть позиціонуватися в повноваженнях — з мене корона не впаде — нехай позиціонуються як народні депутати від „ДНР“ і „ЛНР“. Я готова з ними говорити», — сказала Савченко.
Колаборантка з партії «Батьківщина» вважає, що заради повернення українських заручників потрібно шукати порозуміння.
«Третій крок — посміхнімося одне одному й усе нам вдасться», — сказала вона.
Позиція Савченко співпадає з заявами Путіна та Медведчука, щодо війни на Донбасі.

757 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям