RSS

В Укроборонпромі діють багатомільйонні корупційні схеми Пашинського. Подробиці

сентября 11, 2016

Pashinskyi-Sergyi-fuck1

 

Підприємства «Укроборонпрому» звинуватили у великих угодах з фірмами, що мають ознаки фіктивності. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Підприємства ДК «Укроборонпром», що входить до сфери впливу нардепа від «Народного фронту» Сергія Пашинського, виявились клієнтами фірм, що мають ознаки фіктивності.

Як пише DT.UA, зазначаючи, що «схема операцій досить нехитра: проведення віртуальних закупівель неіснуючих товарів і комплектуючих – в ній рухаються тільки папери і гроші».

При цьому наголошується: «Показовою в цьому плані є угода на поставки підприємствам „Укроборонпрому“ мікросхем та обладнання компаніями „Брендоборонмаркет“ і „ВТС-ПРОМ“ на суму 50 млн грн – з матеріалів відповідного кримінального провадження видно, що більш як 20 підприємств „оборонки“ регулярно перераховували зазначеним структурам кошти за неіснуюче обладнання».

Крім того, в матеріалі наводяться назви залучених до схеми підприємств (серед яких – ДП «Київський бронетанковий завод», завод «Радіан», НДІ «Квант-Радіолокація», ДП «Зоря-Машпроект», ДП «Львівський радіоремонтний завод» та ін. – ред.) та номери кримінальних проваджень щодо аналогічних операцій у Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Раншіе повідомлялося, що Пашинський з сином, який обіймає одну з керівних посад в «Укроборонпромі», вкрали 28 млн гривень у суднобудівельників Миколаєва.

616 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям