RSS

Мільойнер Дерев’янко проштовхує тоталітарний закон № 5318 про іноземних агентів, щоб ускладнити боротьбу з депутатською корупцією

ноября 3, 2016

moe1

 

Виконавчий директор Тransparency International Україна Ярослав Юрчишин заявив, що у порядку денному Верховної Ради на 3 листопада 2016 року стоїть закон № 5318 про іноземних агентів, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це він написав в блозі Української правди.

Даний законопроект запропонував народний депутат партії «Воля» Юрій Дерев’янко 28 жовтня.

За його словами, право визначати перелік іноземних агентів пропонується надати Національному агентству з питань запобігання корупції. Юрчишин підкреслив, що НАЗК — організація, яка отримує кошти на реалізацію своїх проектів від міжнародних партнерів.

Згідно з проектом закону, суб’єктів, на яких поширюється дія закону, зобов’яжуть подавати електронні декларації.

«Здавалося б – блага мета, показати на що живуть антикорупціонери. Ми й самі над цим думали і планувати, принаймні в Transparency International Ukraine, запровадити е-декларування для керівництва та співробіників з січня 2017 року. Але диявол у деталях», — написав Юрчишин.

«Так от, вирішило посольство, скажемо, Данії, привезти антикорупційних експертів з усього світу і провести конференцію в Києві. За цим законом е-декларацію має заповнити керівник закладу де буде конференція проводитися, фірма-постачальник харчів на цей захід, а якщо (і таке може бути), приватний підприємець організовуватиме прибирання цього залу», — зазначив він.

За словами Юрчишина, мета закону — «відбити можливості або принаймні максимально ускладнити їх для міжнародних партнерів України інвестувати в боротьбу з корупцією».

«Бо без таких інвестицій не було б ні НАБУ, ні Національного агентства з питань запобігання корупції — НАЗК, ні електронного декларування», — написав він.

497 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям