RSS

#Савченко знову хоче у Росію

ноября 24, 2016

Savchenko-putin2

 

Народний депутат Надія Савченко не виключає, що й надалі їздитиме на екскурсії на суди над українськими політв’язнями на Росії, повідомляє sprotiv.org.

Про це вона сказала інтерв’ю Радіо «Свобода», коментуючи свою жовтневу поїзду на останнє судове засідання щодо політв’язнів.

«Я їхала до Миколи і Стаса, тому що це був останній суд, після якого їх просто закривають. На інші суди я, можливо, теж поїду, але з Миколою я переписувалася особисто, ще коли сиділа. Ця людина мені особливо дорога, вона близька мені по духу. Тому хотіла подивитися, побачити його і щоб він побачив, що він не один. Що його не кинули і за нього борються», — пояснила Савченко.

На її думку, обміни полоненими можливі лише через політичні поступки.

«А оскільки бізнес в наших політиків перевищує служіння державі, то боротися за це доведеться народу», — вважає колишня політв’язень.

Нагадаємо, що найбільшого резонансу набув візит нардепа від «Батьківщини» Надії Савченко 26 жовтня до Москви на суд над українськими політв’язнями Карпюком і Клихом.

Коментатори в фейсбуці припускали, що Савченко їздила заінструкціями на Луб’янка, бо дозвол на перетин кордону колаборантці давало ФСБ.

Надія Савченко вважає, що Крим повернеться до складу України, якщо буде Третя світова війна.

Раніше депутат від партії Юлії Тимошенко Надія Савченко запропонувала провести прямі переговори з терористичними організаціями «ДНР» і «ЛНР».

«Три кроки. Перший — продовжити санкції проти Росії. Друге — вийти на прямий зв’язок з „ДНР“ і „ЛНР“ без третьої і четвертої сторони», — заявила Савченко в ефірі «Радіо Ера» у відповідь на питання, як вирішити ситуацію на Донбасі.

Вона заявила, що готова особисто проводити переговори з ватажками «ДНР» і «ЛНР» та маріонетками Кремля Олександром Захарченком і Ігорем Плотницьким як із «народними депутатами».

«Пан Захарченко і пан Плотницький можуть позиціонуватися в повноваженнях — з мене корона не впаде — нехай позиціонуються як народні депутати від „ДНР“ і „ЛНР“. Я готова з ними говорити», — сказала Савченко.

Колаборантка з партії «Батьківщина» вважає, що заради повернення українських заручників потрібно шукати порозуміння.

«Третій крок — посміхнімося одне одному й усе нам вдасться», — сказала вона.

Позиція Савченко співпадає з заявами Путіна та Медведчука, щодо війни на Донбасі.

652 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям