RSS

П’яний нардеп #Пашинський у новорічну ніч підстрелив у пах волонтера-АТОшника. Відео

января 2, 2017

Pashinskyi-Sergyi-fuck1

 

В’ячеслав Хімікус, в якого стріляв нардеп Сергій Пашинський, розповів свою версію інциденту з народним депутатом Пашинським. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Його версія відрізняється від показань народного обранця. Так, за словами В’ячеслава, саме нардеп почав розбірку. Тільки після цього він ударив Пашинського пляшкою.

«Зупиняється мерседес, в ньому сидить… Каже: „Ви б лампи хоча б включили, що це таке?“ Я їй – чуєш, іди… Ми продовжили штовхати і вже майже доштовхнули, тому що він стрельнув мене в лівому ряду, а машина стояла в правому. Зненацька чую: „Всім стояти, лежати!“ і постріл у мене в упор. У мене в руці пляшка була, я його відразу і навернув. Я якби їх набачився на сході, в АТО, таких гусей», — розповідає чоловік.

Також, за словами чоловіка, жодного попереджувального пострілу в повітря не було, і якби він не встиг вдарити руку з пістолетом пляшкою і тим самим збити приціл, постріл прийшовся б йому прямо в грудну клітку.

Заступник голови фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Сергій Пашинський раніше брехав, що чоловік першим кинувся на нього з пляшкою в руці і погрозами вбити. За його словами, він зробив попереджувальний постріл в повітря із свого пістолета.
Такождружина підстреленої нардепом Сергієм Пашинським людини розповіла подробиці того, як сталася ця трагедія.
За її словами, чоловік йшов пішки в бік траси і зустрів водія, автомобіль якого заглох на трасі. Її чоловік вирішив допомогти, і вони почали штовхати автомобіль по дорозі.
«Штовхали по зустрічній. Машина дуже стара, були включені якісь габарити — коли я під’їхала, вони все ще горіли. Зупинився Мерседес, жінка за кермом відкрила вікно, не зовсім культурно, на підвищених тонах сказала увімкніть аварійку, тому що вас не видно. На що мій чоловік, обтяжений цією роботою, я не приховую, послав її і штовхав машину далі. І тут він почув, що мерседес зі скрипом рушив з місця», — каже дружина потерпілого.
Як розповів її чоловік, Пашинський підійшов до нього впритул з пістолетом відразу ж, без будь-якого попередження, без попереджувального пострілу і сказав, що він образив його дружину.
«У чоловіка з собою в куртці була пляшка шейка, в магазині я вже була, знаю, скільки він купив: випив одну по дорозі, і другу не допив. Він цією пляшкою вдарив вже тоді, коли стовбур пістолета був направлений йому в груди після чого пролунав постріл, і куля потрапила в ногу. У цей момент він вистрілив. Якщо б чоловік його не вдарив, він би все одно би вистрілив, але потрапив би в корпус (куля потрапила в ліве стегно). Якщо б мій чоловік в цей момент не чинив ніякого фізичного спротиву, це могло б закінчитися не тільки пострілом в ногу», — каже жінка.
Коли вона під’їхала, то побачила, що її чоловік лежить на асфальті поперек дороги головою до паркану.
«Весь цей час я слухала в телефоні, як це відбувається. У нього (Пашинського) знаходився пістолет у руках. Він був абсолютно дієздатний, ніякої свідомості він не втрачав і тримав його (чоловіка) під прицілом», — каже жінка.
Вона повідомила, що депутат тримав на прицілі її чоловіка, а після зняв з себе пасок і затиснув рану. Потім під’їхав син Пашинського, який тримав цей пасок, поки не приїхала швидка.
Вона додала, що її просили не надавати розголосу цей інцидент, але Пашинський потім сам про це написав.
Пашинський є однопартійцем міністра МВС Авакова, тому прес-служба поліції поширює брехливі вигадки про збройний напад нардепа та роблять злочинцем потерпілого.
Раніше у мережі з’явилося відео, де радник глави МВС Зорян Шкіряк висловився про перспективи відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.
«Нічого цього не буде, не дочекаєтеся, не вийде цю ситуацію використовувати. Покричить трохи, повоняете, але потім заспокоїтеся. Собака гавкає, а караван іде. Так само міністр внутрішніх справ буде продовжувати працювати на своїй посаді», — заявив Шкіряк.

1 893 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям