RSS

Помічник Авакова — розкрадач держмайна уклав угоду з людьми Луценка

мая 25, 2017

Avakov-Lucenko1-500x319

 

Директора ДП «Спецсервіс» МВС, який розікрав пісок на 18,6 млн, засудили до 4 років позбавлення волі умовно – за угодою з ГПУ, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Суд визнав винним директора ДП «Спецсервіс» МВС Василя Петрівського у незаконному продажу безхазяйного піску на 18,66 млн гривень, який зберігало держпідприємство, та засудив його до 4 років позбавлення волі умовно зі штрафом у розмірі 17 тис. гривень – за угодою з ГПУ.

Про це, посилаючись на вирок Бориспільського міськрайонного суду Київської області, повідомляють «Наші гроші», зазначаючи, що «Петрівський намагався приховати нестачу піску, а також штучно створити законні підстави для його вивезення».

При цьому наголошується: у суді Петрівський визнав вину та заявив, що таким чином «намагався виправити ситуацію з оплатою праці працівників держпідприємства, яке перебувало в кризовому стані, та відновити його діяльність, зазначивши, що також отримав позику знайомого і для її погашення також потрібно було знайти кошти».

Як відомо, раніше були оприлюднені відеозаписи СБУ, із зафіксованими звітами Петрівського тодішньому замміністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю про продаж піску, під час яких сам Чеботар заявляв, «що має доповідати з цього приводу міністру Арсену Авакову».

209 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям