RSS

#Аваков не дасть блокувати торгівлю з окупантом

июня 8, 2017

torg-okup1-2-500x315

 

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков знову підкреслює неприпустимість силових блокадних дій на окупованому Донбасі, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

“Збирається кілька людей, які приймають рішення “будемо блокувати”. Але що, наприклад? “Мені не подобається трамвай, який йде по вулиці, я буду його блокувати”, – заявляє якийсь штаб блокади. Я вам заявляю, що ніхто на території країни не має права на монополію силових дій, крім держави!” – сказав міністр у вівторок, 6 червня2017 року, журналістам у Запоріжжі, коментуючи заяву штабу блокади про намір проводити наступний етап блокади, спрямований на націоналізацію низки українських підприємств.

При цьому колаборант Аваков заявив, що розцінює подібні заяви як “політичні спекуляції”.

“Я вкрай рекомендую таким панам, які беруть на себе таку відповідальність і намагаються отримати для себе політичний капітал, спочатку думати про країну, а потім про свою вагу в суспільстві”, – додав міністр.

“Ми не допустимо ніякої акції цих активістів”, – заявив голова МВС, який нічого не зробив, щоб зупинити окупацію Криму у 2014 році.

120 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям