RSS

#Аваков заборонив користуватися Viber

июня 8, 2017

avakov-500x257

 

Поліцаям заборонили переписуватися у Viber. У мережі з’явився зразок документа, який передбачає заборону використання популярного месенджера.

Відповідною інформацією поділився у Facebook користувач Greg Davis, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Згідно з дорученням, метою заборони використання працівниками Нацполіції Viber є попередження поширення вірусних програм, що можуть перехоплювати службові повідомлення. Відтепер копи не мають права обмінюватися файлами (текстовими чи мультимедіа), які містять службову, конфіденційну чи під грифом «обмеження доступу» інформацію за допомогою даного месенджера.

Користувач опублікував фото, на яких видно, що не зважаючи на заборону, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко все ще користується Viber у робочий час.


«Bogdan Bortakov, мені передали, що Антон Юрійович назвав твою фотографію, яку використовував Володимир, — підробкою і фотошопом. Ти готовий показати оригінал, де чітко видно, що Антон Юрійович продовжує використовувати Viber? Не дивлячись на те, що керівництво МВС його заборонило, так як він зливає дані Кремлю», — підписав публікацію автор посту.

474 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям