RSS

За брехню у декларації порушено кримінальну справу проти #Кличко. Відео

июня 9, 2017

klichko-stop1

 

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальну справу проти мера Києва Віталія Кличка. Причиною цьому послужила можлива неправдива інформація, внесена Кличком до його декларації. Цей факт був виявлений журналістами. Кримінальне провадження відкрили після того, як до НАБУ звернулися юристи «Центру протидії корупції», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Насамперед, НАБУ зацікавили закордонні маєтки мера Києва. Як зазначається, у електронній декларації нічого не сказано про власність Кличка у Гамбурзі та Лос-Анджелесі.

Юристи звернулися до НАБУ в результаті оприлюднення журналістами власного розслідування програми «Схеми». Як відомо, на загал воно було винесено в грудні минулого року. Журналісти з’ясували, що у власності Кличка є маєтки за кордоном, якими користується його родина.

Згідно наданої інформації, родина Кличка, а саме дружина з дітьми та брат, зараз проживають у Гамбурзі, проте ніяка закордонна власність у декларації не вказана. Крім того, Кличко має власність і у Бел-Ейр, Лос-Анджелес, Каліфорнія, США. Родина політика проживала там з 2005 року і до початку Кличком політичної кар’єри.

284 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям