RSS

Аваковщина. Нові автокопи озброїлися старими схемами. Відео

июня 21, 2017

police-new1-500x330

 

Нова поліція отримала нову форму, нові машини і нові, нічогенькі зарплати. Однак, працювати по-новому поспішають далеко не всі представники українських копів і продовжують «косити» по старій схемі, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Доказом цього сумного факту став випадок неправомірної зупинки дорожньою поліцією водія поблизу Львова. Водій все зафільмував та виставив на всезагальний огляд і осуд на YouTube-каналі.

Як видно з ролику, який опублікував користувач хостингу під ніком zpsanek, «дорожній офіцер» зупинив автомобіль автора відео за начебто неправомірний перетин суцільної лінії. Однак, як тільки побачив камеру, не зміг пояснити ні суть правопорушення, ні довести його.

Більш того,  коп  почав втікати до службового автомобіля. І робив він це досить кумедно, оскільки намагався не засвітитись на камеру.

Як відомо, нова дорожня поліція не повинна стояти на дорогах, як це робили їхні попередники. А за словами автора відео, він бачив, як перед ним цей же дорожній патруль зупинив білий Мінівен, водій якого розплачувався потім з поліцейськими в салоні їхнього службового автомобіля.

Додамо, що після слів автора відео, поліцейський патруль швидко зібрався та поїхав з місця події.

Однак це їх не врятувало. Відеофайл з номерами посвідчень дорожніх поліцейських та їхніми обличчями вже набуває неабиякого розголосу в мережі.

Відео лише за перший день публікації зібрало більше 150 тисяч переглядів на відеохостингу YouTube.

320 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям