RSS

Відкрите звернення Антирейдерського Союзу підприємців України до Прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко

августа 18, 2009

Відкрите звернення Антирейдерського Союзу підприємців України до Прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко


Вельмишановна Юліє Володимирівно!

Антирейдерській Союз підприємців України вітає Ваше рішення щодо очищення партійних лав «Батьківщини» та БЮТ. Ми впевнені, що дане рішення – обґрунтований та вкрай необхідний захід. Напередодні президентської кампанії Ви, Ваші виборці, весь народ України мають бути впевнені, що між найближчих соратників одного з головних претендентів на президентське крісло немає «лозинських» та подібних йому персон.

Ми розуміємо, як важко виявляти поміж однопартійців, близьких та знайомих – зрадників, людей із чорною совістю. Багатьом підприємцям – членам нашої організації довелося пройти через це – зіткнутися із ситуацією, в якій колишні партнери, співзасновники, співробітники їхніх підприємств ставали поплічниками та найближчими помічниками рейдерів.

Юліє Володимирівно, ми вважаємо за необхiдне звернути Вашу увагу на діяльність Андрія Портнова як таку, що може завдати суттєвого удару по Вашій репутаціі та очолюваній Вами партії, та закликаємо Вас виключити його з Вашої партії та фракції БЮТ.  Вами партії, та закликаємо Вас виключити його з Вашої партії та фракції БЮТ. Члени АСПУ вважають його одним з провідних та найодіозніших рейдерів України. Його ім’я та створена ним юридична фірма «Корпоративни Технології» пов’язані з рейдерськими атаками та захопленням таких підприємств як ТОВ «Столичний», ЗАТ «Київський судоремонтний та суднобудівний завод», АТЗТ «Київсоюзшляхпроект», ЗАТ «Трансоболонь» – це лише короткий перелік тих підприємств, власники яких вступили до Антирейдерського Союзу підприємців України.

Користуючись своїм становищем та авторитетом Вашої політичної сили Андрій Портнов домігся членства у Вищий Раді юстиції України – органі, що має наглядати за чистотою суддівських лав. Його партнер по юридичній фірмі «Корпоративні технології» був призначений керівником ДКЦПФР. Таким чином, створений Портновим “спрут” захоплює ключові державні органи, що регулюють взаємини між підприємцями в сфері корпоративних відносин, мають боротися із рейдерством та фінансовими зловживаннями.

Ми вважаємо знущанням над ідеєю неупередженого, об’єктивного та справедливого правосуддя в Україні запрошення до ВРЮ людей із такою репутацією та історією, як у Сергія Ківалова та Андрія Портнова – адже члени Вищої ради юстиції мають бути вийнятково чесними та перебувати поза за будь-яої підозри.

Якщо до недавнього часу рейдерська діяльність Андрія Портнова завдавала збитків лише окремим підприємствам і громадянам України, то наразі він ставить під загрозу інтереси всієї країни. Власне, йдеться про його участь у конфлікті навколо ВАТ «БТА Банк» (Україна), де зіштовхнулися інтереси Республіки Казахстан та колишнього голови АТ «БТА Банк» (Казахстан) Мухтара Аблязова, оголошеного в міжнародний розшук Генеральною прокуратурою Казахстану.

Андрій Портнов практично відкрито сприяє Мухтару Аблязову та призначеному ним керівництву «БТА Банк» (Україна). Партнери юридичної фірми «Корпоративні технології», заснованої Портновим, проводять збори акціонерів, де опоненти «БТА Банк» (Казахстан) голосують акціями, які було вiдiбрано у державного банку; пов’язани з Портновим особи призначаться на керівні посади в «БТА Банк» (Україна). При цьому, Портнов не вважає за потрібне навіть спростувати публічні звинувачення у лобіюванні вигідних Мухтару Аблязову та його оточенню судових рішень.

Якщо не покласти край ворожим діям, до яких вдається Андрій Портнов щодо Республіки Казахстан, вони можуть бути сприйняті як вияв офіційної позиції БЮТ, що неминуче призведе до ускладнення міждержавних відносин між Україною та Республікою Казахстан.

Казахстан – сильна країна із динамічною економікою та величезним внутрішнім ринком. В умовах кризи українські підприємства як ніколи зацікавлені у тому, щоб бути представленими на цьому ринку, а також у співробітництві із казахськими партнерами. Держава відіграє провідну роль у регулюванні та розвитку казахської економіки. Таким чином, ускладнення міждержавних відносин послабить позиції українських компаній в Казахстані, чим скористаються конкуренти України.

Використання Андрієм Портновим авторитету партії, а отже – Вашого особистого авторитету, з метою задовільнення власних меркантильних інтересів та на шкоду країні в цілому призводить до втрати довіри серед підприємців та пересічних громадян до Вас, БЮТ та всього Уряду.

Юліє Володимирівно, ми розуміємо, що виключення з партії одного з провідних юристів БЮТ може суттєво ускладнити організацію та проведення Вашої президентської виборчої кампанії. Втім, ми впевнені, що це буде правильним кроком – Ви обов’язково знайдете інших, не менш талановитих, але набагато чесніших фахівців. Проте іншого народу України та іншої Республіки Казахстан Вам знайти не вдасться.

З повагою,

Виконавчий директор
Антирейдерського Союзу підприємців України                                                                                                                            А.Семидідько

Антирейдерський союз підприємців України

1 684 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям