RSS

Керівник Державного бюро розслідувань Роман Труба переслідував майданівців та має бути люстрований по закону про очищення влади. Документи

ноября 24, 2017

Президент Петро Порошенко підписав Указ про призначення Романа Труби директором Державного бюро розслідувань, повідомляє 40ka.info.

Його називають компромісною кандидатурою, яку узгодили члени комісії від різних гілок влади. За даними ЗМІ, в часи Євромайдану він клопотав про відкриття кримінальних справ проти активістів, тож мав підпасти під дію Закону про очищення влади. Однак люстрації Труба уникнув, самостійно звільнившись з органів прокуратури у 2015-му до початку дії Закону.

Цікаво, що Роман Труба на початку конкурсу претендував на посаду заступника бюро, і лише незадовго до фіналу йому та деяким іншим кандидатам дозволили переписати заяви. Деякі експерти вважають, що через цей факт призначення Труби можна оскаржити в суді.

Таке призначення викликало хвилю обурення частини користувачів соцмереж.

Натисніть, щоб збільшити

Натисніть, щоб збільшити

«Мною, на початку 2014 року, було віднайдено цікавий документ. В якому Труба Р. М., яро переслідує мету притягнути до кримінальної відповідальності Майданівця. А також мені потрапила до рук газета, де останній признається в коханні пшонці з януковичем. Настільки признається, що як іконами, їхніми портретами заліпив увесь кабінет.

А відтак, з врахуванням вищезазначеного, відсилаю Президенту листа з прямими доказами про те, що Труба Р. М. є посіпакою режиму януковича-пшонки, і що саме він переслідував активістів євромайдану, а тому, як раніше декларував Порошенко, такі люди немають права обіймати державницькі посади.

Так от. Тест. Підпише подання Президент, то це напряму буде суперечити його задеклорованим перед виборами обіцянкам, тобто, доведе всім , що він БРЕХУН. Не підпише, то доведе, що Президент у нас в країні послідовний, і слова вміє дотримуватися. Все дуже просто», — пише Андрій Петришин на своїй сторінці у Фейсбук.

Це підтверджуть матеріали справи обвинувачення учасника Революції Гідності.

Натисніть, щоб збільшити

Натисніть, щоб збільшити

 

Truba-Roman-peresl2.jpg

Натисніть, щоб збільшити

390 переглядів

БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям