RSS

#Тимошенко таємно зустрічалась з Пінчуком, – розслідування. Відео

октября 7, 2018

Timoshenko-bidna1-500x338

 

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко непублічно зустрічається із мільярдером Віктором Пінчуком (зятем Кучми).

Про це йдеться у розслідуванні «Схем», повідомляє 40ka.info.

За словами журналістів, вони двічі ставали свідками, як машини, якими користуються Тимошенко та Пінчук, перебували в одному місці і потім майже одночасно його залишали. Це було 18 квітня та 24 вересня 2018 року.

Журналісти двічі намагалися запитати Тимошенко про те, що її поєднує з Пінчуком. Однак в першому випадку вона не захотіла відповідати на питання журналістів, пославшись на підготовку до виступу у парламенті. А в другому випадку вона залишила сесійну залу через ложу спікера парламенту.

«Сергій Власенко – спочатку затуляв об’єктив камери, а інший депутат Вадим Івченко заважав оператору знімати прохід Тимошенко кулуарами», — зазначають у «Схемах».

Пізніше журналістам все ж таки вдалося поспілкуватися із Тимошенко.

На питання, скільки разів за минулі півроку вона непублічно зустрічалася з олігархом Віктором Пінчуком, вона відповіла наступне:

«Дорогі друзі, Віктор Пінчук насправді в Україні організував форум YES. Ви в курсі? І,саме тому – стільки, скільки потрібно було, щоб підготувати мою участь у форумі YES», — заявила кандидатка у президенти.

Вона уточнила, що він не готував її особисто. Водночас це робила його команда.

«Але ми зустрічалися і обговорювали участь нашої команди у форумі YES», — додала вона.

За словами журналістів, перша зафіксована «Схемами» зустріч Пінчука і Тимошенко відбулась за п’ять місяців до форуму YES, а друга – за тиждень після.

Крім того, журналісти попросили Тимошенко підтвердити, чи зустрічалась вона з Пінчуком тоді, коли вони зафіксували, як машини політика і мільярдера перебували в одному місці і потім майже одночасно його залишали.

«Я можу вам твердо сказати, що з Віктором Пінчуком — все, що стосується форуму YES, і все, що стосується підготовки, ну, насправді України до нової ітерації політичної після президентських виборів, ми будемо співпрацювати. У нього дуже фундаментальні міжнародні зв’язки і я вважаю, що ці міжнародні зв’язки можуть допомогти Україні у багатьох питаннях», — сказала вона.

Також Тимошенко заявила, що Пінчук не фінансує та не допомагає їй у рекламній кампанії.

«Категорично ні. Оце я хочу вам сказати, і ніколи в житті я цю лінію не переступлю», — наголосила кандидатка у президенти.

Натомість, як зазначають журналісти з посиланням на звіт громадського руху “Чесно, партія Тимошенко перерахувала майже 11 з половиною мільйонів гривень компанії «Старлайт бренд контент», яка пов’язана з олігархом.

«Про те, що у партії можуть бути тіньові, не відображені у публічних звітах джерела фінансування, свідчить красномовний факт, озвучений раніше „Чесно“ та „Bihus Info“: партія звітувала про отримані десятки тисяч гривень внесків від пенсіонерів, та, як виявилось, частина з цих донорів і не знали, що підтримують політичну силу зі своїх кишень», — зауважують журналісти.

Також вони запитали у Тимошенко про доцільність ведення непублічних діалогів з олігархами.

«Справа в тому, що є публічні зустрічі, а є зустрічі, де публічність на мій погляд є недоцільною. Ми говоримо про майбутнє країни, і я буду говорити з усіма, хто може майбутньому України щось додати», — відповіла Тимошенко.

«Схеми» звернулись із письмовими запитаннями і до Віктора Пінчука і запитали, чи фінансує він партію «Батьківщина» і особисто Юлію Тимошенко, та що обговорювалось на зафіксованих ними зустрічах.

У прес-офісі фонду бізнесмена у відповідь зазначили, що Віктор Пінчук в рамках своєї діяльності зустрічається із різними політиками та лідерами думок.

«Ні Віктор Пінчук, ні його бізнеси не фінансують жодну політичну силу чи особу. (…) Для Віктора Пінчука, як громадського діяча, і для його Фонду одним із основних пріоритетів на цей момент є питання, пов’язані з можливим зовнішнім втручанням у вибори 2019 року в Україні, кампаніями із дезінформації, фальсифікації, маніпуляції, кібератаки, fake news і пов‘язаними з цим загрозами і ризиками для України, а також можливі протидії цим викликам для забезпечення чесних та прозорих виборів 2019 року», — йдеться у відповіді.

У прес-службі зазначили, що для вирішення цих питань Віктор Пінчук і його Фонд залучає найкращих закордонних експертів у цих сферах.

«Відповідно, це коло питань Віктор Пінчук обговорює і буде продовжувати обговорювати у 2018 -2019 роках із українськими державними та політичними діячами, в тому числі й з лідером партії „Батьківщина“ Тимошенко Ю.В.», – зазначили у прес-офісі Фонду Віктора Пінчука.

 

 

 

Співзасновник громадського руху «Чесно» Олег Рибачук вважає, що Тимошенко могла сама ініціювати зустрічі із Пінчуком, бо «кожні вибори Пінчук цікавий як власник трьох телеканалів».

Віктору Пінчуку належать телеканали ICTV, «Новий канал» та «СТБ».

174 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям