RSS

У Верховному суді зареєстровано позов Гладчука до диктатора Зеленского про визнання протиправним та нечинним указу про розпуск парламенту. 2 фото. Відео

мая 24, 2019

gladchuk-zel-pozov1-375x500

23 травня 2019 року редактор часопису sprotiv.org Вадим Гладчук подав та зареєстрував у канцелярії Верховного суду свій позов до проросійського диктатора Владимира Зеленского, повідомляє gladchuk.info.
/
Текст позову до преЗЕдента про неконституційність його указу про достроковий розпуск парламенту складено на 5 аркушах.
gladchuk-zel-pozov2
Призначення позачергових виборів до Верховної Ради України вже через те, що строк їх проведення виходить за межі встановленої законом періодичності, завідомо є втручанням у право на вільні вибори.

Це право передбачене статтею 3 Першого Протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ратифікованого Законом України «Про ратифікацію Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, Першого протоколу та протоколів N 2, 4, 7 та 11 до Конвенції.

Механізм формування коаліціі і припинення діяльності законодавцем не врегульований.

Але як припиняється діяльність коаліції прописано у Регламенті діючої Коаліції «Європейська Україна» — п. 3.2.5.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/n0001001-15

Відповідно до п. 3.2.5 зазначеного Регламенту Коаліції, до виключних повноважень Загальних Зборів Коаліції належить прийняття рішення про припинення Коаліції.

Оскільки Загальними Зборами Коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна» рішення про припинення Коаліції не приймалося, зазначена Коаліція не припинялася.

Отже заяви лідерів парламентських фракцій про припинення діяльності коаліції є політичними і не можуть свідчити про припинення діяльності Коаліції «Європейська Україна».

Тому Вадим Гладчук наголошує на неконституційності, протиправності та нечинності указу ЗЕдиктатора про «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».

Текст позову тут:
https://sprotiv.org/69746

211 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям