RSS

Гладчук вважає диверсією проти інтересів української держави рішення про зупинення участі України в ПАРЄ

июня 25, 2019

Вадим Гладчук вважає диверсією проти інтересів України рішення української делегації у ПАРЄ, озвучене нардепом Володимиром Ар’євим:
1) припинити участь в роботі сесії ПАРЄ, крім питань, пов’язаних з позбавленням повноважень російської делегації;
2) делегація звертається до Верховної Ради з необхідністю терміново розглянути питання зупинення участі України в ПАРЄ у подальшому;
3) делегація звертається до президента і МЗС негайно виробити чітку позицію щодо подальшої участі України в органах Ради Європи.

Про це йдеться у заяві кандидата у народні депутати Вадима Гладчука по 223 виборчому окрузі (Київ, Шевченківський район), оприлюдненій на його персональному сайті:
https://gladchuk.info/1454
Жодна з делегацій країн-союзниць України в питанні засудження повернення РФ до ПАРЄ не проводить подібні дії на шкоду своєму європейському вибору, — наголошує Гладчук.

Цей вчинок нагадує Гладчуку анекдотичну ситуацію: «Образилися на кондуктора, вийшли з автобуса і йдемо пішки».
Гладчук хвилюється тим, що якщо Україна вийде з ПАРЄ, то всі українці можуть залишитися в подальшому без можливості оскаржити беззаконня української влади в ЄСПЛ.

За кілька годин до цього рішення перед тим, як Гладчука заблокували рашистські боти з Ольгіно він писав у себе у фейсбуці, згадуючи поета:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2269894946420468&set=a.103106309766020&type=3&theater
«Український поет Олександр Олесь у 1931 році писав:
„Коли Україна за право життя з катами боролась, жила і вмирала, Європа мовчала“
https://www.youtube.com/watch?v=0JrcD2O7dYY
У минулому столітті нажаль багато європейських дипломатів теж вважали сферою історичних інтересів Росії (СРСР) територію України.
Саме тому я категорично проти ідеї Марії Іонової, яка допускає можливість призупинення участі в асамблеї української делегації. ПАРЄ — це великий європейський майданчик, на якому ще можна багато зробити для захисту інтересів України».

Гладчук вважає неприпустимим рішення народних депутатів «звернутися до Верховної Ради з необхідністю терміново розглянути питання зупинення участі України в ПАРЄ у подальшому».

Під час Революції Гідності Небесна Сотня віддала свої життя за європейський вибір українського народу, тому будь-які спроби відвернути Україну від Європейських структур під приводом образ на колегіальні рішення європейських парламентських інституцій, є зрадою та спробою кинути державу в обійми Москви, — вважає Вадим Гладчук.

P.S. Вадим Гладчука заблоковано у фейсбуці за скаргами рашистських ботів, тому робіть репост у групи, якщо ви підтримуєте його позицію.

134 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям