RSS

Зебеня Разумков блокує поїздку українських депутатів на комітет ПАРЄ щодо Криму

сентября 11, 2019

Післязавтра комітет ПАРЄ з питань рівності і недискримінації розглядатиме проект доповіді з кримськотатарського питання, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Голова делегації України в ПАРЄ Володимир Ар’єв заявив, що українські депутати не можуть виїхати на засідання комітету, де розглядатимуть порушення прав кримських татар в окупованому Криму, через голову Верховної Ради Дмитра Разумкова, який з невідомих причин не підписує відрядження.

Про це Ар’єв 10 вересня 2019 року написав у Facebook.

«Післязавтра комітет ПАРЄ з питань рівності і недискримінації розглядає проект доповіді з кримськотатарського питання. Там буде 4 росіян-окупантів. Там, напевно, не буде 3 українців, бо голова ВР просто не підписує відрядження мені, Мустафі Джемілєву і Андрію Лопушанському. Є різні чутки з цього приводу, але є остання надія, що це просто технічне непорозуміння», — зазначив Ар’єв.

Він зауважив, що як наслідок, українські представники, як ініціатори доповіді з дискримінації кримських татар, будуть «позбавлені можливості представити позицію і трьох голосів на підтримку адекватного тексту резолюції».

«Ми не зможемо завадити російським поправкам, які можуть знищити дух резолюції», — підкреслив Ар’єв.

Голова делегації України в ПАРЄ заявив, що «якщо після цього попередження ситуація не зміниться», можна буде говорити про «свідоме перешкоджання членам чинної делегації в ПАРЄ завершити виконання своїх обов‘язків і захистити проект резолюції з питання дискримінації кримських татар».

93 переглядів

Комментариев нет

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ТАКОЖ ПО ТЕМІ

ОСТАННІ РОЗСЛІДУВАННЯ


БанкИск - Сообщество обманутых банками клиентов
Украина онлайн статистика Спротив. Часопис про свавілля влади та громадський спротив незаконним діям